Бруківка — покриття вічне

В Гостомелі біля зупинки «Склозавод» нещодавно вимостили бруківку. Її проклали навколо самої зупинки і на стоянці біля магазину «Будматеріали». Бруківка — покриття вічне. Роботи пройшли швидко і непомітно. До того транспорт паркували в ямах та глибоких вибоїнах, після злив там стояли калюжі, а в мороз утворювалося ковзке хвилеподібне покриття. Щоб заїхати на цю територію, потрібно було максимально скинути швидкість, а з нею уповільнити і рух по трасі.

За зупинкою, біля терміналу «ПриватБанку», де майже постійно утворюються великі черги, поставлено дві лавки і урну. Очікування стало не таким важким, і квитанції є куди викинути.

До того ж, заасфальтували стоянку навпроти ринку. Це зменшило кількість пилу і покращило зручність заїзду.

Перевага бруківки перед асфальтом полягає в тому, що у будь-яку погоду під ногами – сухо.  Крім того, асфальт програє естетично. Якщо, наприклад,  виникне потреба прокласти чи відремонтувати трубу, доведеться «вирізати» шматок асфальту, а потім накладати латки. Бруківку можна абсолютно непомітно зняти і покласти назад.

По всьому світу зараз активно відмовляються від асфальту. В екологічному плані бруківка безпечніша. Це маленький крок до здоров’я нас і наших дітей.

 

Автор: Надія ФЕДЦОВА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *