Замовити ялинку через інтернет пропонує «Київзеленбуд»

Замовити ялинку через інтернет пропонує «Київзеленбуд»Замовити живу красуню через інтернет пропонує «Київзеленбуд», організовуючи акцію «Новорічна ялинка вашої родини».

Дерево від 50 до двох метрів висотою, висаджене в горщик, завдяки чому святковий настрій вдома не буде зіпсовано обсипаною хвоєю, котру прибирати з кожної шпарини доведеться до літа. Після новорічних свят, ялинку рекомендується пересадити у відкритий грунт. Живу покупку привезуть в будь-яку точку Києва, достатньо заповнити форму в режимі «онлайн», дадуть корисні поради щодо подальшої пересадки деревця.

Акцію реалізували завдяки побажанням киян, котрі зверталися в установу телефоном за номерами «гарячої лінії». Працівники сподіваються, що ялинки згодом стануть окрасою кожного подвір’я.

Вартість ялинок 50-70 см – від 550 гривень, 70-90 см – від 750 гривень, 90-110 см – від 990 гривень, 130-200 см – від 2 до 5 тисяч гривень. Однак, слід зауважити, що ялинка вважається скорботним деревом, тому садити її поблизу житлового будинку не рекомендується.

Джерело: КНК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *