ТИЛОВІ МАРОДЕРИ ДЕРИБАНЯТЬ ЗЕМЛІ ГОСТОМЕЛЯ

Пригадуєте епізод з фільму «Свадьба в Малиновке», коли головний герой в образі врангелівського офіцера дорікає банді отамана Грициана, що доки їхні  союзники проливають кров на фронті, вони «засели в тилу и промишляют разбоем».  Подібна ситуація нині склалася на теренах древнього селища Гостомель. Доки наші хлопці воюють, захищаючи рідну землю на Сході України, гостомельські депутати на чолі з селищним головою Анатолієм Кириченком «героїчно» її дерибанять в тилу.

ТИЛОВІ МАРОДЕРИ ДЕРИБАНЯТЬ ЗЕМЛІ ГОСТОМЕЛЯ

Земельний дерибан, як не цинічно це може звучати,  розпочався під благими намірами надання земельних ділянок учасникам АТО. Справді, в Гостомелі раніше видавали захисникам Вітчизни земельні ділянки в районі аеродрому.  Далеко від центральних автомагістралей та інших комунікацій, необхідних для життєдіяльності. Про себе ж «красівих» гостомельські депутати належно подбали – землю брали елітну – з найвищою ринковою ціною. Роздерибанили ліси вздовж Варшавської траси. Причому, як повідомляє джерело з селищної ради, яке побажало залишитися невідомим, у цьому дуже таки привабливому місці депутати відмовилися надати ділянку бодай одному учасникові АТО. Натомість розподілили на підставних осіб 20 гектарів зелених легень Приірпіння.  Там, де нині ще росте ліс вздовж траси у південній частині селища, на карті своїх щурячих тилових маневрів депутати вже намалювати собі вулиці з пафосними назвами – Козацька, Соборна, Патріотів…

ТИЛОВІ МАРОДЕРИ ДЕРИБАНЯТЬ ЗЕМЛІ ГОСТОМЕЛЯ

Виявляється, що дати земельну ділянку учаснику АТО чи іншому «простому смертному» – це не так патріотично, як оселитися депутату на вулиці з такою гучною назвою. Принаймні, такі висновки можна зробити з дій гостомельських можновладців, які на двох попередніх сесіях – 25 грудня та 29 січня добряче доклалися до розподілів земельних ресурсів селища на свою депутатську користь. Здебільшого «народні обранці» розписують землі на підставних осіб. Хоча, деякі відверто не соромляться оформлювати земельну ділянку (причому, вже другу чи третю) на своїх родичів та собі особисто.

ТИЛОВІ МАРОДЕРИ ДЕРИБАНЯТЬ ЗЕМЛІ ГОСТОМЕЛЯ

Наприклад, депутат Юрій Марчук оформлює ділянки на свою дружину й  бабусю. Олег Мамчур – на свою дружину, кума, а також друзів, Тетяна Шальман – на себе і свою маму (Ганну Романюк), Сархан Османов – на себе, Курмагомедов на себе та невістку, Пархоменко – на дочку. Не забули про себе й працівники апарату селищної ради. Собі оформлюють ділянки землевпорядник Юлія Качуренко, юрист Юлія Гусєва.

ТИЛОВІ МАРОДЕРИ ДЕРИБАНЯТЬ ЗЕМЛІ ГОСТОМЕЛЯ

ТИЛОВІ МАРОДЕРИ ДЕРИБАНЯТЬ ЗЕМЛІ ГОСТОМЕЛЯ

ТИЛОВІ МАРОДЕРИ ДЕРИБАНЯТЬ ЗЕМЛІ ГОСТОМЕЛЯ

На недавній сесії Гостомельської ради за ці земельні питання голосували близько двох десятків депутатів. Лише двоє утрималося – Жанна Лінчук та Василь Вознюк. Про перипетії розгляду земельних питань кореспонденту «Зорі Приірпіння» розповів депутат Василь Вознюк:

– За кілька днів до сесії, проїжджаючи маршруткою побачив чимале скупчення депутатів біля селищної ради. Вирішив зайти подивитися. Виявилося, що це голова зібрав депутатів для обговорення перед засіданням земельної комісії, членом якої я також являюся. Побачивши мене голова земельної комісії Дмитро Омельченко запросив на засідання для вирішення земельних питань. Я йому відповів, що ці комісії проводяться тільки для того, щоб вам дали «відкат». Мені, кажу, ваші «відкати» не треба – залиште їх собі, я прийду на сесію. Там голосувалися питання без обговорення. Називається номер – «хто за»?». Я спочатку утримувався, бо думав, що там хоч один атовець. Потім роздивився, що там немає жодного з АТО. Також промовистий момент.  На цю сесію Гостомельської селищної ради, що відбулася 29 січня, прийшов депутат ВР козак Михайло Гаврилюк. Знаючи, що коїться на сесіях, Гаврилюк не був дипломатичним. Каже депутатам у такому плані, що знає  про дерибан 20 гектарів Гостомельського лісу, і якщо ви роздерибаните цей ліс, то сказали хлопці, що повернуться з АТО і вас постріляють.  Після чого депутат Курмагомедов вивів Гаврилюка для розмови у коридор, спілкування продовжилося у кабінеті заступника голови Саєнка. Потім депутати роблять на годину перерву. Люди розходяться, подумавши, що земельні питання вже не розглядатимуться. Пішов і Михайло Гаврилюк. Депутати на це й розраховували. І давай мерщій «протягувати» земельні питання. Зачитують номери порядку денного й голосують. Немає ні схеми зонування, нічого.

ТИЛОВІ МАРОДЕРИ ДЕРИБАНЯТЬ ЗЕМЛІ ГОСТОМЕЛЯ

Лише двоє депутатів на минулій гостомельській сесії утримувалося під час голосування земельних питань, а коли Василь Вознюк зрозумів, що йдеться про оформлення землі на депутатів – почав голосувати проти. Тим не менше, рішення про скандальні землевиділення прийняті, що може стати підставою для реагування правоохоронних органів.

Прості люди, гостомельці, не стримують свого обурення через ненаситні земельні апетити депутатів. Невдоволена такими діями влади громада древнього козацького селища вирішила зібратися 7-го лютого у суботу на 12-ту годину на віче, аби висловити своє обурення земельним дерибаном в Гостомелі. Вже давно гостомельській владі пора відповісти перед громадою за свої дії!

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “ТИЛОВІ МАРОДЕРИ ДЕРИБАНЯТЬ ЗЕМЛІ ГОСТОМЕЛЯ

  1. Это все просто ужасно. Этих мародеров надо сразу на фронт. Стрелять их не надо. Пусть отрабатывают свои грехи. А, мы все думаем – ну вот скоро заживем по новому. Пусть трудно, но есть светлый луч в конце пути. А получается даже в самом небольшом вопросе такие проблемы. А как в целом по всей Украине. В каких масштабах воруют. И когда все изменится.??? Друзья – давайте начнем каждый с себя. И тогда возможно все изменится к лучшему!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *