Театр одного актора для голомозої публіки

Пішов на сесію ІМР і …. Маса вражень. Засідання перенесли із оголошеної 10: 00 на 9:00. І чому б це? Я заглянув у порядок денний і зрозумів – присутність як ірпінців так і опозиціонерів явно небажана. Основний корпус питань – дерибан земель і зменшення пайового внеску забудовників. Проте прийшли, зараза, опозиціонери й ірпінці були. Це не завадило міському голові провести сесію так, як він і запланував. «НО» таки добилося ефективності: думка опозиції і містян нікого не цікавить і непотрібна. Сесія почалася з того, що голова фракції «Свобода», Богдан Мельничук, оголосив рішення фракції про те, що оскільки депутатам не були надані проекти рішень і порядок денний у встановлений Законом час, то вони вважають таку практику негідною, а саму сесію неправочинною і фракція в повному складі залишила залу.

Театр одного актора для голомозої публіки

Потім почалося найцікавіше. Виступ самого-найсамішого Голови міста. власне це і була вся сесія – виступ міського голови із короткими перевами на якісь репліки, які моментально глушилися могутнім аргументом – «наша команда діє краще за всі інші». (Відео театру одного актора).

Володимир Карплюк повідав нам, горопашним, що свободівці це «баба яга проти» і прекрасно можна і треба обійтися без  них, зрештою, як і без ірпінчан. Слід працювати і виконувати депутатську роботу, яка полягає в бездумному голосуванні «ЗА» те, що пропонує він. (оплески) І почалося. На голосування винесено понад 100 питань, а сама сесія тривала близько години.

Театр одного актора для голомозої публіки

Тож обговорення і прийняття рішення по питанню приймалося таким чином: (пародія на голосування в ІМР ).

Щоправда, був представник громади з громадських слухань, який почав щось розповідати про те, що на їхньому кутку нема ні школи, ні дитсадка, а населення росте, як на дріжжах і зараз розглядаються питання виділення земель для подальшої забудови саме на їхньому кутку, просив хоч якогось милосердя. (Виступ представника громадськості https://youtu.be/lSUQAR6ncDo) Але голова дуже аргументативно пояснив, що забудовник – «цяця», а місцеве придурочне населення – «кака». Ось голосування по проблемній території, про яку говорив цей представник:

Мовляв, будували, будуємо і будуватимемо стільки, скільки самі захочемо. Крім того він доніс до нас, несвідомих, що зростання населення – благо для країни. Щоправда, яким чином населення України зросте від того, що Оверко із Житомира переїде мешкати до Ірпеня, він не пояснив. Звичайно, зростання населення – це збагачення країни, але якщо це відбувається внаслідок зростання народжуваності, а не коштом переїзду неудачників з місця на місце.

Загалом слід відзначити, що на сесії не було ЖОДНОГО обговорення жодної проблеми чи питання. Це був бенефіс одного міського голови і масовка, яка оплесками вітала його «мудрі» сентенції і голосувала так, як «положено». До честі “Свободи” – вони не взяли участі в цій виставі і глумлінням над демократією, але де інші партії!? Де “Батьківщина”, де БПП(П?) і взагалі, в тій раді є ірпінчани!? В раді представлена партія «Укроп», яка позиціонує себе із учасниками АТО. Коли я був на війні і вата питала мене, за що я воюю, я гордо казав, що за Україну. Але не за таку, яку я побачив на сесії. Хоча… вів сесію бенефіціар, котрий втік від повістки в Іспанію.

Театр одного актора для голомозої публіки
Тож такий «Укроп» може і його підтримати.
Остаточний висновок: якщо це – сесія міськради, то попивання церковного кагору попом в компанії дячка – Вселенський Собор.

Театр одного актора для голомозої публіки
Ірпінці, прокиньтеся, вас тупо і безжально обкрадають! Всілякі карплюки звалять в польщі та росії, а нам тут жити. Уже нема Чорного Гаю – останнього в природі реліктового гаю чорного граба (екозлочин планетарного масштабу, винуватець – «Синергія» на чолі з якимось Оверком, якому в моменти сьогодняшнього голосування зменшили пайову участь на приблизно чотири з лишком «лимонів» у інфраструктуру міста, бо нам «не потрібні» школи і дитсадки). Чи в нас уже перевелися хлопці, здатні захистити свій куток від «понаїхавших», чи «червоні півні» перевелися?
А зараз це КіНО добралися до реліктового лісу в пониззі Бучанки і до берега Ірпінки біля мосту. Всілякі роботи в заплавах річок заборонені. Всі ці «вело-пішо-мото-стерво» доріжки – поза Законом. Але вони вже їх будують. І донищать останні місця, де можна було прогулятися по землі. Бо для них місцеве населення це – дикуни Австралії, які стоять на перешкоді Прогресу. А «прогрес» по-їхньому – це забудова і набивання кишень краденими грішми. А як же інакше!? Вони навіть гидують нашими топонімами, а будують масиви із виклично-безсмаковими назвами «Річтаун» (Скоробагатьки) чи якась дивна «синергія» на місці знищеного реліктового Чорного Гаю. Бігме, але білі конкістадори в Америці не так зневажали місцеве населення. А ми – терпимо. І обираємо на свою голову ось таке…

Володимир ПАЛАМАРЧУК

житель Ірпеня з 1960 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *