Суддя у відпустці, обвинувачену даремно возять за бюджетний кошт

27 березня не відбувся анонсований суд у справі Ірини Потюменко. Що саме цікаве, обвинувачена була доставлена зі слідчого ізолятора Києва, в якому вона утримується вже рік. Проте, як повідомили прибулим до суду свідкам у справі, журналістам та громадськості, одна з суддів колегії у справі Ірини Потюменко перебуває у відпустці, і засідання перенесено на 18 квітня, 14.00.

Суддя у відпустці, обвинувачену даремно возять за бюджетний кошт

Сьогодні особливу увагу громадськості привернув факт. Що судова система в нашій країні не особливо поважає право людей на справедливий і вчасний суд . Питання: чому ніхто з Ірпінського міського суду не повідомив адміністрацію СІЗО про перенесення судового засідання? Як наслідок, були витрачені немалі бюджетні кошти на транспортування обвинуваченої.

Людина перебуває вже рік за гратами по досить спірному обвинуваченню, процес почав цікавити громадськість. Ось такі перенесення засідань у справі унеможливлюють подачу адвокатами підсудної клопотання про заміну міри запобіжного заходу з арешту в СІЗО на домашній арешт або поруки.

 

 Зореслав ЗАМОЙСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *