«Справедливість» Наливайченка підтримує вимоги Маршу Національної Гідності

«Справедливість» Наливайченка підтримує вимоги Маршу Національної ГідностіЛідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко наголосив, що досвід блокади Криму та Донбасу доводить: влада потребує активного тиску і контролю з боку громадянського суспільства і весь час потребує відповідної «допомоги». Саме тому його команда долучилася до Маршу Національної Гідності, який пройшов у Києві.

«Справедливість» Наливайченка підтримує вимоги Маршу Національної Гідності

Підтримали вимоги Маршу і в регіонах. 14 обласних організацій Руху «Справедливість», у тому числі – й Київська на чолі з Костянтином Бєдовим, приєднались до наметової кампанії «Підтримай справедливі вимоги!». Керівники партійних осередків  Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» в Ірпені – Микола Чернявський та в Бучі – Віталій Іщенко активно спілкувались з мешканцями своїх міст, намагаючись донести наступні меседжі: «Ми говоримо рішуче «Ні!» торгівлі корумпованої влади на війні, продажу землі за такої корупції у владі, хижацькому знищенню українських лісів для продажу за кордон. Маємо підтримати розвиток української промисловості та перероблювати ліс у країні, таким чином створюючи робочі місця для українців», – зауважив керівник Київської обласної організації Руху Наливайченка «Справедливість» Костянтин Бєдовой.

«Справедливість» Наливайченка підтримує вимоги Маршу Національної ГідностіНа переконання Наливайченка,  влада вже неприховано намагається скасувати мораторій на експорт лісу-кругляка. Йдеться про 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги від ЄС та райдужні прогнози щодо нібито збільшення експортних валютних надходжень.«Справедливість» Наливайченка підтримує вимоги Маршу Національної Гідності

«Влада замовчує те, що на 80-90% експорт української деревини традиційно і завжди був відверто криміналізованим. Тінь і кримінал починалися із незаконних вирубок експортоорієнтованого лісу та махінацій навколо митного оформлення вантажів, а закінчувалися свавіллям контрабандистів та виводом валютної виручки у офшори. Експорт лісу-кругляка – потужна корупційна афера, а «Горіхова мафія» у порівнянні із корупційним потенціалом оборудок із експортом лісу, є малобюджетною колотнечею», – підкреслив Наливайченко.

«Справедливість» Наливайченка підтримує вимоги Маршу Національної Гідності

Наливайченко наголосив, що будь-які спроби скасування мораторію на експорт деревини є економічно необґрунтованими, загрозливими для національних інтересів та корупційно вмотивованими.

«Справедливість» Наливайченка підтримує вимоги Маршу Національної Гідності

«Цю корумповану владу треба зупинити, поки вони вщент не знищили країну! Саме тому наш Рух підтримує головний меседж Маршу – необхідно об’єднатися громаді, добровольчому руху, волонтерам і всім національним силам навколо конкретних і практичних вимог!», – наголосив заступник Наливайченка Руслан Колєсніков. Він, як учасник Маршу, зазначив: «Офіційні дані – 7 тисяч учасників, які оголосили правоохоронці, зовсім не відповідають дійсності. Влада боїться озвучити вголос: у будній день на вулиці столиці вийшло близько 20 тисяч українців».

«Справедливість» Наливайченка підтримує вимоги Маршу Національної Гідності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *