Сокира рибоохоронців утилізувала браконьєрські снасті: 2 кілометри сіток, «косинки», «павуки», раколовки, «вертоліт» (+ фото)

На Вишгородщині відбулося чергове знищення заборонених знарядь лову за постановами суду, – Київський рибоохоронний патруль

29 травня рибоохоронним патрулем Київщини здійснено утилізацію сіток, у кількості 48 шт. Їх загальна довжина становила 2 012 метрів.
Крім того, було знищено інші заборонені знаряддя лову. Серед них: «косинка» – 39 екз., «павук» – 24 екз., по три екземпляри ості, «екран» та драча, а також раколовку та «вертоліт».

Утилізація відбулась механічним шляхом (за допомогою сокири) на березі Канівського водосховища, що у м. Вишгород, поблизу дамби Київської ГЕС.
На заході крім членів комісії Київського рибоохоронного патруля були присутні представники відділу погашення боргу Вишгородської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Київській області та Управління фінансів Вишгородської районної державної адміністрації Київської області.

Повідомляємо, за використання заборонених знарядь лову передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Дана стаття передбачає накладення штрафу у розмірі від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих водних живих ресурсів.

За незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотну шкоду, передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого. Ті самі дії, якщо вони вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби – передбачений штраф у розмірі 3400 – 6800 грн чи обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Відомство звертається до громадян, у разі виявлення фактів порушення – прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Київського рибоохоронного патруля за номерами телефону: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.

Джерело: Київський рибоохоронний патруль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *