Сьогодні Ірпінь може отримати нового т. в. о. міського голови

На 73-й сесії Ірпінської міської ради, яка розпочнеться сьогодні о 10-й годині, депутати спробують переобрати секретаря Ірпіньради. У нинішній ситуації, за відсутності міського голови Ірпеня, секретар міськради фактично стає очільником міста.

2-го серпня минулого року після відставки під тиском громадськості й численних кримінальних проваджень Володимира Карплюка – посаду очільника Ірпеня у статусі «тимчасово виконуючої обов’язки» набула його соратниця Анастасія Попсуй. Численні кримінальні справи та тиск опозиційної громадськості призвели до того, що Попсуй не з’являється вже на третє засідання виконкому поспіль. Мала ймовірність, що вона прийде на сьогоднішню 73 сесію міськради.

Природно вже давно визріло питання відставки нинішньої т. в. о. міського голови. Якщо Попсуй сама не наважиться подати заяву, то її можуть усунути із посади депутати Ірпіньради, проголосувавши за таке рішення двома третинами свого складу.

Після чого назріє наступне питання – вибори нового секретаря міськради. Провладні діячі пропонують на цю посаду свого однопартійця з «Нових облич» Андрія Літвинова. Проти чого активно виступають опозиційні депутати та представники громадськості.

Зокрема, депутат від ВО «Свобода» Лаврентій Кухалейшвілі на своїй сторінці у «Фесйбук» з цього приводу написав наступне:

Сьогодні Ірпінь може отримати нового т. в. о. міського голови

Чимало інших представників ірпінського політикуму схиляються до думки про необхідність заміни Попсуй на посаді секретаря міськради. При цьому зазначаючи, що у нинішній ситуації замість неї доречно знайти компромісну кандидатуру – не з представників провладної в Ірпені партії.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Репортаж про сьогоднішню сесію Ірпінської міської ради та подальший перебіг подій стосовно переобрання її секретаря читайте у наступних публікаціях на сайті «Зоря Приірпіння».

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *