СКІЛЬКИ КОШТУЄ СТРИБНУТИ З НЕБА?

Виявляється така можливість є у кожного, фінанси, як кажуть, роблять чудеса. Так-от, якщо у вам захотілося стрибнути з парашутом, до ваших послуг летовище в Бородянці. Однак відразу застережу, що така розвага не із дешевих, однак і бажаючих відчути себе в польоті чимало, і щоб дочекатися свого підйому довелося витратити кілька годин часу, точніше з дев’ятої — до другої години дня, оскільки першими в небо «йшли» досвідчені парашутисти, серед яких були й спецназівці «Альфи».

СКІЛЬКИ КОШТУЄ СТРИБНУТИ З НЕБА?

Що ж, новачкам зажди нелегко. Їм доведеться пройти кількагодинний інструктаж, і тільки тоді вони можуть стрибнути з купольним парашутом, але з висоти 800 метрів, а от «специ» кидаються в обійми вітру з висоти 4 тисячі метрів, але новачкам — зась, хіба лише в якості пасажира. Так, так, пасажира, з’ясувалася, що й на парашуті можна знайти собі місце, а якщо точніше то вас прив’яжуть до майстра, який смикне завітне кільце і здійснить приземлення.

До речі, навіть такий стрибок, який називається «Тандем» не для слабкодухих, адже цілу хвилину, цілих два з половиною кілометри ви летітимете вниз із швидкістю двісті кілометрів на годину, й весь час думатимете чи відкриється парашут, і коли майстер смикне за кільце, а він це зробить лише на висоті 1,5 кілометри — тоді ви наче народитесь вдруге відчувши себе під «крилом», до речі, так називаються спортивні парашути.

А тепер о «птічках», так-от, стрибок «Тандем» коштує від 130 євро, це якщо ваша вага до 90 кілограм, а коли до 130 кг, то доведеться викласти 160 євро, а от самостійний стрибок з купольним, або десантним парашутом з висоти 800 метрів обійдеться значно дешевше — 280 гривень.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ СТРИБНУТИ З НЕБА?

От саме за такі гроші можна добряче собі полоскотати нерви й отримати вулканічний викид адреналіну, а ще відчуття польоту, і, як кажуть, бувалі парашутисти «під ногами планету». До речі, парашутисти народ не дуже говіркий, і навіть скромний. Розмовляючи одним із них дізнався лише від колеги, що в нього вже 8 тисяч стрибків, і що бувають дні, коли вони роблять по десять-чотирнадцять стрибків.

 

Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *