Шкопирнадцяте «диво світу» – набережна в заплаві Ірпінь-річки

Саме таким видаються плоди наркоманських фантазій із претензією на оригінальність і креативність, якими рясно всіяла недовідставлена влада лівий берег річки Ірпінь від залізничного мосту до автомобільного в Романівці, витративши загалом близько трьох мільйонів (!!!) бюджетних коштів на всі ці «красівості».

Шкопирнадцяте «диво світу» – набережна в заплаві Ірпінь-річки

Промовистим свідченням цієї творчої недолугості стали викинуті кимось меблі на правому, Романівському березі Ірпінь-річки. Поширені у соцмережі фото з підписом «Нові об’єкти на набережній» багато хто зразу сприйняв за чисту монету, не розпізнавши саркастичного підтексту.

Справді, чим кращі чи гірші за ірпінську владу ті, хто у такий спосіб «утилізував» побутовий непотріб?! Питання риторично-філософське. А також і суто практичне. По-перше, на цих кріслах та диванах можна присісти чи полежати втомленим перехожим. На відміну від «гуліверівських» стільця зі столом, встановлених за десятки тисяч бюджетних грошей на лівому березі.

По-друге, у кожної людини може бути свій погляд на мистецтво та критерії оцінки прекрасного. Комусь і хаотично викинуті на березі річки зношені меблі можуть видаватися за витвір мистецтва.

По-третє, ті, хто їх там залишив, викинув лише свої непотрібні речі, а не мільйони бюджетних коштів, як це зробила влада.

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *