Що ми знаємо про квартири в паркових зонах і поруч з Києвом

Нерідко саме таке житло шукають на сайтах нерухомості, і частенько Google чи інші системи відразу нас орієнтують на Ірпінь, бо це місто є найближчим супутником столиці й досі зберегло свою природну привабливість. А саме: соснові гаї, віковічні дуби, деяким з них по 500 і більше років — увесь цей не втрачений зелений ресурс з цілющим повітрям колись складав курортну славу Ірпеня. Тому й не дивно, що це місто з кожним роком стає все більш популярним для тих, хто шукає нове помешкання. На сьогодні в Ірпені вибір досить великий – понад 100 забудовників. Але ми поставили собі за мету знайти найякісніший та найкомфортніший житловий комплекс. Обдивившись кілька десятків ЖК, й відзначивши ці чи інші переваги, ми вже перед самим виїздом на Київ побачили на узбіччі дороги мальовничу клумбу, причому з водопадом, а поруч симпатичні будинки. Зупинилися, бо таке зустрінеш не часто, помилувавшись згадуваною клумбою в стилі альпійської гірки, побачили на одному з будинків вивіску компанії  Comfort Life. і зайшли до неї. Дізнавшись про мету нашого візиту, нас зустріли гостинно й запропонували каву і чай, а потім керівник компанії Роман Дріжденко організував  нам оглядини ЖК «Ірпінські липки». Під час своєрідної екскурсії ми зустрілися з жителями згадуваних будинків, питаючи, чи вони задоволені своїм вибором і чули схвальні слова. Колишній киянин Сергій Іванович каже:

— Мені дуже приємно, що переселився до Ірпеня, місто зелене, тут легко дихається й живеться. Не прогадав і з вибором ЖК, квартири в «Ірпінських липках» — комфортні, вони гармонійно вписуються в природній ландшафт, сосновий ліс, котрий є мрією всіх жителів великих мегаполісів. У нашому ЖК все продумано для зручного проживання, що в стилі цієї фірми, яка так і називається — Comfort Life. Не знаю, чи є десь ще в Ірпені м`яке покриття на дитячих майданчиках, це дуже добре для дітей, вони ж часто, коли граються, то падають, отримуючи травми. У нас від цього рятує покриття.

Що ми знаємо про квартири в паркових зонах і поруч з Києвом

А ще на подвір`ї і навколо будинків покладено плитку, котра інертна до літнього сонця й не виділяє шкідливих випарів, як асфальт, дуже приємно, що навіть на такому рівні тут дбають про екологію.

Що ми знаємо про квартири в паркових зонах і поруч з Києвом

Інша жителька комплексу, Наталія, теж дуже задоволена, що придбала тут квартиру, де дуже комфортно їм живеться, а для дітей багато розваг на дворових майданчиках.

— У нас на подвір’ї свій міні-парк, ми любуємось дворовим фонтаном, скажіть, чит багато жителів міст можуть собі таке дозволити — фонтан ід вікнами квартир. А ще наше подвір’я люблять птахи, які не тільки тут співають, а в’ють гнізда, ось дивіться,— гніздечко на кленові…

Що ми знаємо про квартири в паркових зонах і поруч з Києвом

Також Наталія зазначила, що квартири Comfort Life дуже комфортні й економні. Мовляв, за весь опалювальний сезон вона використала всього 700 кубів газу для обігріву помешкання, що їй обійшлося близько 2000 тисяч грн.  на півріччя. Це дуже актуально з огляду на постійно зростаючі ціни на комунальні тарифи.Що ми знаємо про квартири в паркових зонах і поруч з Києвом

Що ж, ми залишилися задоволені, що звернули увагу на ЖК «Ірпінські липки» й з’ясували у керівника компанії Романа Дріжденка, чи є в цьому ЖК  вільні помешкання. На свою радість, дізналися, що є. Також нам повідомили, що компанія спорудила ще кілька житлових комплексів в лісопаркових зонах Ірпеня — це ЖК «Парковий» і «Полтавський», наступного разу заїдемо й туди, бо це того варте.

Валентин СОБЧУК

Микола СИНГАЇВСЬКИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *