Сесія Ірпіньради: без Карплюка, але з дефібрилятором

Близько 15 хвилин сьогодні тривала 37-а сесія Ірпінської міської ради. Хоча й була анонсована заздалегідь, більш ніж за 10 днів, але значилася, як позачергова. На засіданні не було міського голови Володимира Карплюка, головував з досить мінорним виглядом секретар Ірпіньради Юрій Денисенко.

Сесія Ірпіньради: без Карплюка, але з дефібрилятором До останнього залишалася інтрига чи назбирається кворум для початку засідання (потрібно щонайменше 19 «народних обранців»). Нарешті зареєструвалося 22 депутата (ще один прийшов наприкінці сесії) – і засідання було розпочате.

Нинішня поки що влада начебто збиралася показати свою силу і непохитність рядів правлячої партії. Проте вийшло швидше навпаки. Провладна депутатська більшість продемонструвала свою неспроможність за достатньо тривалий період підготувати й позитивно проголосувати мало не половину питань досить куценького порядку денного. Два питання були прийняті тільки з другого голосування (що є порушенням Регламенту), оскільки далеко не всі депутати не розуміли за що вони голосують.

Спочатку з першого разу не пройшли зміни до бюджету. Довелося роз’яснювати й просити депутатів переголосувати, оскільки йшлося про субвенцію до міського бюджету на медицину. Відтак, з другого разу вдалося прийняти позитивне рішення.

Далі поставили на голосування питання про продовження дії договору оренди земельної ділянки у парку «Перемога». Як зазначив секретар Ірпіньради, йшлося про подолання вето, для чого необхідно щонайменше 24 голоси, яких просто фізично не було в залі. Але суто формально питання мало бути поставлене на голосування і депутати приречено безрезультатно натиснули на кнопки.

З наступних трьох питань порядку денного (а всього їх було 12) головуючий попросив утриматися, оскільки «немає висновків комісій». Тож «в прольоті» залишилися – «внесення змін і доповнень до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ірпінської міської ради та її виконавчого комітету на 2017 рік», «внесення змін до штатного розпису закладів освіти»  та «затвердження штатного розпису Ірпінського НВО «Ірпінський ліцей інноваційних технологій – МАН»».

Сесія Ірпіньради: без Карплюка, але з дефібрилятором Потім знадобилося повторне голосування з питання № 7 – передавання КП «Муніципальна варта» дефібрилятора. Це медичний прилад, який використовується для екстреної допомоги при раптовому порушенні серцевого ритму. Тільки після пояснення представника «Муніципальної варти» депутати повторно проголосували позитивно за передачу цього обладнання своєму комунальному підприємству.

На цьому й розійшлися. На запитання чи буде сесія в кінці цього місяця Денисенко непевно відповів: «Маю надію, що буде…». Хто на неї з депутатів прийде і чи не буде їх менше за присутніх журналістів – питання залишається відкритим.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *