Вівторок по-ірпінськи – без толку!

Є таке народне прислів’я: у вівторок, щоб був толок. Очевидно ним керувалися ще хтозна за якої влади започаткувавши традицію проводити засідання Виконавчого комітету Ірпінської міської ради у другий вівторок місяця, а за потреби – ще й у четвертий вівторок.

Вівторок по-ірпінськи – без толку!

Учора був другий вівторок серпня. Кілька журналістів про всяк випадок передзвонили чи завітали в міськраду, аби дізнатися чи буде виконком.

Працівники апарату відповідали, що засідання не буде. Причина – відсутність багатьох членів виконкому, які хто у відпустках, а хто взагалі не відомо де. Відтак, через очевидну відсутність кворуму вирішили навіть не намагатися зібрати засідання Виконавчого комітету. Коли будуть «всі вдома», щоб таки провести Виконком – також невідомо. Можливо, у наступний вівторок – як карта ляже.

Бо ж не має на робочому місці «блудного батька» міста – Володимира Карплюка. Його заступники (за посадами вони всі члени виконкому) також не всі вдома. Сьогодні, у середу – приймальний день, читачі «Зорі Приірпіння» бачили тільки Наталю Семко, та й то десь на виїзді.

Словом, наша влада працює так «ударно», що не може зібратися вирішити нагальні потреби своєї Громади. Ходять різні чутки, де зараз перебувають мер міста Карплюк та його перший заступник Христюк.

Свого часу вже не раз пропонував включати до складу Виконкому журналістів. Ми ж все одно ходимо на його засідання, висвітлюємо їх у ЗМІ – тож за одне й кворум би забезпечували. Проте ні попередня, ні нинішня влада не дослухалися цих пропозицій. Навіть своїх працівників комунальних ЗМІ не включають до складу виконкому. Власне, воно й не дивно. Адже вони на засіданнях виконкому бувають не так часто і не так масово, як непідконтрольні нинішній поки що владі журналісти.

Взагалі, у цьому зв’язку виникла наступна пропозиція. Вибирати на керівні посади (міських голів, депутатів, які потім затверджують склад Виконавчого комітету) – людей, які не мають нерухомості за кордоном, а також подвійного громадянства, аби не злиняли за бугор у потрібний момент. Інакше з них толку не буде, як і засідання виконкому у вчорашній другий вівторок серпня-2017.

Також не варто допускати приходу до влади всіляких багатоквартирних, які власну нерухомість вимірюють десятками і сотнями одиниць – бо потім буде не зрозуміло, де їх шукати. І ще одна пропозиція, аби хоча б половина членів виконкому їздила не велосипедах – постійно, а не вряди-годи для піару. Бо коли якесь засідання, то неможливо пройти запрудженими дорогими автомобілями вулицями.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *