Сергій Томіленко: потрібно заборонити російські пропагандистські медіа

Сергій Томіленко: потрібно заборонити російські пропагандистські медіа

Голова НСЖУ Сергій Томіленко, аналізуючи ситуацію на інформаційному фронті для видання «Коментарі», зауважив: створення Спілкою журналістів Росії  регіональних окупаційних осередків в українських областях (Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій) – ще доказ обурливої поведінки пропагандистів – повідомляє Телеграм-канал Національної спілки журналістів України.

Томіленко впевнений: російська пропаганда має бути заборонена у демократичному світі. Натомість треба підтримувати журналістику в Україні.

«РФ використовує інформацію для розпалювання ворожнечі, для підриву демократичних підвалин. А також для ослаблення підтримки України у війні, розв’язаної російським режимом… Говорити про свободу слова, про захист медіа можна лише тоді, коли самі представники цих ЗМІ мають таку свободу, таке право, бажання захистити споживачів від неперевіреної та недостовірної інформації. Подібного і поряд не мають співробітники російських пропагандистських машин, їх необхідно зупиняти», – додав голова НСЖУ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *