Радість і проблеми 1-го вересня в Ірпені (+ФОТО)

Традиційно 1-го вересня День Знань і першого шкільного дзвоника відзначали у навчальних закладах Ірпеня. Так само вже традиційно для подібних заходів на нього прийшли піаритися ірпінські посадовці.

До слова, наприклад у місті Дніпро посадовцям заборонили «світитися» на подібних заходах у школах – нічого займатися саморекламою перед виборами. Натомість в Ірпені в цьому плані давно, що називається, все запущено. Навіть, не з недавніх регіональних, а ще з радянських часів.

Міський голова, його заступники, депутати міськради у статусах «почесних гостей» урочисто оголошувалися на урочистих лінійках та виголошували промови перед школярами та їхніми батьками. Хоча й не всі. Наприклад, депутата Київоблради Ігоря Домбровського, який також завітав сьогодні, як простий громадянин на День Знань до 12-ї школи – ніхто офіційно не презентував.

Натомість урочисто проголосили про присутність міського голови Карплюка та його заступника Христюка перед школярами, які вишикувалися на свіжозастеленому новою плиткою плацу шкільного подвір’я, на якому було затісно усім присутнім. Що й говорити, цього року за шкільні парти у школі № 12 сіли вісім перших класів – від А до Ж.

Нинішні очільники міста знали куди прийти. Бо ж, наприклад, до 2-ї та 17-ї шкіл вони відрядили своїх нижчих рангами однопартійців. А саме там присутність перших осіб була б доречнішою. Оскільки у школі № 17 обіцяли до 1-го вересня звести новий навчальний корпус. Наразі там гола коробка з будівельним краном, який бовванів на фоні урочистих заходів.

У школі № 2 влада зібралася добудувати третій поверх над існуючими двома одного з корпусів, аби бодай трохи розвантажити переповнений учнями цей навчальний заклад. Проте, все виявилося  з точністю до навпаки. Замість відкритого третього поверху через пошкодження сильними дощами наразі закрито на ремонт і другий поверх.

Ось так сьогоднішнє святкування Дня Знань в Ірпені з одного боку порадувало дітей та вчителів, але з іншого викрило проблеми освітніх закладів Ірпеня, які дедалі більше наростають, наче сніговий клубок накочуючись на наше місто.

До Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішнього святкування Дня Знань

Надія ФЕДЦОВА

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *