Прийом у дитячі садочки здійснюють за новими правилами

Прийом у дитячі садочки здійснюють за новими правилами

У Києві змінились правила прийому в дитсадки. Тепер від батьків не вимагатимуть довідок, які була обов’язковими раніше. Йдеться про довідки з місця роботи. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як пояснив чиновник, на початку війни кількість дитячих дошкільних закладів у столиці різко скоротилася. Багато жителів евакуювалися з Києва. При цьому немало батьків втратили роботу, і мали змогу самотужки доглядати за дітьми. Через це було прийнято рішення брати в дитсадки лише тих дітей, в яких працюють обоє батьків. Від обох батьків вимагали довідки з місця роботи про те, що вони працюють.

Тепер же ситуація докорінно змінилась. Люди повертаються з евакуації. Крім того, до Києва евакуюється немало людей зі сходу країни. У багатьох із них також є діти дошкільного віку, за яким потрібно приглянути, поки батьки працюватимуть або шукатимуть роботи.

“Рішення про довідки було ухвалено, коли у Києві було мало людей. Коли ж до міста повернулася більша частина киян і приїхали внутрішньо переміщені особи з інших регіонів, то ми це рішення скасували”, – повідомив Валентин Мондриївський.

Він також додав, що усі директори дитсадків попереджені щодо таких змін. І відтепер вони не вимагатимуть від батьків довідок щодо працевлаштування.

Джерело: biz.today.ua

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *