Проґавлений райцентр та апелювання моськи до слона

Невдовзі завершиться епопея районування Київщини. На жаль, для Ірпеня – у Бучі значно більше шансів стати райцентром. Чому так сталося, і хто в цьому винен йдеться у цій публікації.

Проґавлений райцентр та апелювання моськи до слона

Ситуація довкола визначення районного центру (Ірпінського чи Бучанського) розвивалася наступним чином. Бучанські делегації на чолі з міським головою Анатолієм Федоруком регулярно навідувалися в Кабмін та КОДА, лобіюючи створення району з адміністративним центром в місті Буча. Правильно діяли з  точки зору інтересів Бучанської Громади. Натомість Ірпінські КіНОшники (Карплюк і «Нові обличчя»), що називається, проґавили історичний момент. Потім спохватилися, коли вже було пізно. Питання Бучанського, а не Ірпінського району було маже вирішене.

Спантеличені КіНОшники прискакали з розбірками у Кабмін, де їх запитали, хто вони такі і де раніше були? Власне, тоді ще була остання нагода вирішити питання на користь Ірпінського району. Але ж не з нашим щастячком. Точніше, із привладним КіНОшним нещастячком. Ті діячі замість нормальної розмови почали у своєму стилі брати наскоком – адмінресурсні мітинги, погрози, залякування працівників Кабміну… Словом, догралися до того, що їх просто послали дуже далеко. А разом із ними можливість визначення райцентром Ірпінь замість Бучі.

По суті програвши цю справу КіНОшне керівництво відрядило на розбірки у вищі інстанції свого маріонеткового цапа відбувайла – т. в. о. міського голови Андрія Літвинова, який фактично нічого не вирішує. З ним не рахуються навіть в Ірпені, не кажучи вже про область і Кабмін. Дуже «мудре» рішення – тепер на нього можна буде списати поразку в питанні визначення райцентру.

Розуміючи, хоча й не визнаючи цього, Літвинов вдався до хитрого маневру – вирішив «перевести стрілки» на народного депутата від 95-го округу Олександра Горобця, намагаючись у такий спосіб зробити його винним у запрограмованій КіНОшниками поразці. Внаслідок чого ми спостерігаємо ірпінський варіант апелювання моськи до слона – Літвинов збирає підписи за відставку Горобця, ставлячи в докір йому начебто відсутність підтримки Ірпеня в райцентри. Натомість Горобець ліниво відмахується від КіНОшної маріонетки, відправляючи його до своїх помічників за роз’ясненнями з даного приводу, водночас публікує у відкритому доступі своє депутатське звернення від 26 червня з приводу визначення міста Ірпінь новим райцентром.

«Шкода, але виявляється, що деякі представники місцевої влади живуть у якійсь своїй, вигаданій реальності, де політичні моменти заважають елементарній логіці та конструктиву», – зокрема зазначається у зверненні Олександра Горобця.

І справді, надумали відкликати ті, хто самі ситуацію в Ірпені не можуть до пуття довести. Адже існування такого маріонеткового нонсенсу, як в. о. Літвинов стало можливим лише тому, що в Ірпені вже без місяця два роки, як після відставки Карплюка не можуть переобрати нового міського голову.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *