ПРОБЛЕМА КВОРУМУ ІРПІНСЬКОГО ВИКОНКОМУ

ПРОБЛЕМА КВОРУМУ ІРПІНСЬКОГО ВИКОНКОМУ

Сьогодні вранці розпочалося засідання виконавчого комітету Ірпінської міської ради. Для його відкриття ледве вистачило кворуму – вісім членів виконкому чекали дев’ятого. Під головуванням секретаря ради виконуючого обов’язки міського голови Богдана Мельничука спочатку зібралися – Микола Головкевич, Олександр Венгрик, Анатолій Кириченко, Вадим Садовський, Максим Мельник, Наталя Семко і Євгенія Данилюк. Тільки, коли прийшов Віталій Нелюбін – з’явився кворум і розпочалося офіційне засідання виконкому.

ПРОБЛЕМА КВОРУМУ ІРПІНСЬКОГО ВИКОНКОМУ

До цього з інформацією про криміногенну ситуацію в Ірпені та створення громадського формування з охорони правопорядку «Приірпіння» виступив начальник Ірпінської міліції Вадим Рупенко. Коментуючи ситуацію з кворумом, головний міліціонер міста доречно зауважив, що він також повинен входити до складу Ірпінського виконкому за посадою. Справді, у цьому є сенс. Очевидно, при формуванні складу нинішнього виконкому дався взнаки невдалий досвід попередніх начальників Ірпінського МВ УМВС, які будучи членами виконкому – часто ігнорували його засідання.

Тепер і без представників правоохоронних органів з кворумом очевидні проблеми. Розглянувши кілька запитань, головуючий змушений був перенести засідання на завтра 15-е жовтня, оскільки не стало кворуму – засідання залишила Наталя Семко саме тоді, коли йшло обговорення сплати пайової участі забудовниками.

Відтак, залишилося нерозглянутими чимало пунктів порядку денного, хоча сьогодні встигли прийняти рішення з багатьох важливих питання – створення згаданого формування «Приірпіння» та поправки до міського бюджету (зокрема, виділення коштів на вибори в Ірпінському регіоні).

З цього приводу у мене виникла пропозиція – ввести до складу виконкому представників засобів масової інформації, які за звичай і так присутні на його засіданнях. Хоча, очевидно, що ця пропозиція вже до майбутньої влади.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *