Про землю та квартири для учасників АТО

Сьогодні ввечері у сесійній залі Ірпіньради відбулося зібрання учасників АТО. Обговорювалися різні питання, але передовсім йшлося про розподіл, умовно кажучи першого “траншу” земельних ділянок та квартир, які Ірпінська влада зібралася надати тим, хто воював на Сході України, а також сім’ям загиблих.
Міський голова Володимир Карплюк звернувся до учасників бойових дій, аби вони самі надали перелік тих, хто в першу чергу отримає 50 квартир та 140 земельних ділянок по 5 соток в кінці вулиці 11-та Лінія. Мовляв, хоч мають право подавати заяви на 10 соток, але через брак землі наразі влада може виділити лише по 5. При цьому Володимир Карплюк пообіцяв додати бійцям ще по 5 соток, якщо Ірпеню вдастся приєднати у межі міста ще 2000 гектарів, приналежність яких наразі є спірним питанням з обласною владою. На запитання, як бути у плані одноразового права громадянани на отримання земельної ділянки, міський голова відповів у такому плані, що це не проблема, адже у атовців є батьки, дружини. Мовляв, можна буде ще на них оформити – головне, аби було що.
На запитання про те, які квартири влада обіцяє надавати атовцям, Володимир Карплюк відповів, що це будуть однокімнатні помешкання по 40-45 кв. метрів. “А якщо у когось сім’я і багато дітей – це замало”, – пролунала репліка з залу. На це міський голова відповів, що наразі немає можливості надавати великим сім’ям відповідної квадратури квартири. Ознавичши вибір таким чином: або трикімнатну чекатимете роками, або скоро отримаєте однокімнатну.
На завершення свого виступу Володимир Карплюк попросив атовців швидше визначитися, хто повинен отримати ці перші 50 квартир та 140 ділянок, аби не затримувати чергу для наступних, яким пообіцяв також ділянки та квартири вже недалекому майбутньому.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

До Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішнього зібрання

Читайте також:
ІНСТРУКЦІЯ, ЯК ЗАКОННО І БЕЗКОШТОВНО ОТРИМАТИ ЗЕМЛЮ ВІД ДЕРЖАВИ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *