Про відповідальність за енергетичний геноцид Українського народу

Середньовіччя означилося енергетичними поборами за збудований над хатою димар чи запалену в темряві свічку. Відтоді енергетичні технології змінилася, але, на жаль, не змінилася сутність енергетичних олігархів. Вони вигадують все нові способи поборів із енергетично залежних від них промислових та побутових споживачів.

Так газопостачальні організації зібралися з 1 квітня вчергове підвищити плату за газ, встановивши ще так звану абонплату. (Докладніше читайте “З 1 квітня в Україні вводять абонплату за підключення до газу: хто і скільки сплачуватиме”) Це при тому, що користувачі газу вже й без цього заплатили «грубі гроші» за дозвіл та проект на підключення газопостачання, а також самі труби та газові прилади. Проте, енергогазовим монстрам і цього виявилося замало. Найстрашніше для простих людей те, що  кінця краю цим підвищенням не видно. Це наче наркоманія – підсаджені на «газову голку» змушені все більше, і більше платити за продукт, без якого вони не можуть прожити. Але це ж ми з вами – здорові й повноцінні люди, проти яких газопостачальні монополісти влаштували справжній енергетичний геноцид. Вже шириться інформація, що приклад газовиків збираються  наслідувати електропостачальні енергомонополісти.  І куди ж тоді бідному енергозалежному споживачеві подітися?

Про відповідальність за енергетичний геноцид Українського народу

Якщо не в петлю, то перейти на автономне живлення з відновних джерел енергії. Перший варіант дешевший і швидший, але безперспективний.  Натомість перехід на вітряки чи сонячні батареї (докладніше про це читайте у публікації «Сонце і вітер як автономні опалювальні системи») наразі для більшості вітчизняних енергоспоживачів потребує чимало часу й матеріальних витрат.  Звісно, вони компенсуються, але у більш чи менш віддаленому майбутньому. Так от, щоб було чим компенсувати цей перехід на новітні енерготехнології, і взагалі провчити усіх цих нинішніх поки що енергомонополістів варто нагадати чим оберталися аналогічні дії авторам попередніх збиткувань з нашого народу. Наприклад – виплати грошових компенсацій остарбайтерам.

Відтак, рекомендую  Генеральній прокуратурі України, обласним та районним прокуратурам, а також Антимонопольному комітету України, політичним партіям і громадським організаціям і просто небайдужим людям – збирати й систематизувати інформацію про майно та прибутки нинішнього правління та акціонерів НАК «Нафтогаз України», а також їхніх «доньок» –місцевих газопостачальників – всіляких обласних-районних «газів».  Це потрібно для того, аби потім було в кого спитати в матеріальному плані за нинішній енергетичний геноцид Українського народу.

Про відповідальність за енергетичний геноцид Українського народу

Також раджу людям збирати й зберігати платіжки за газ (принагідно за інші комунальні послуги), щоб потім їх використати за доказ для призначення відшкодування, як це свого часу зробили фінансові нащадки фашистської Німеччини, виплачуючи остарбайтерські компенсації за примусові роботи в часи Другої Світової. Наразі ми стали «енергетичними остарбайтерами» на своїй землі, виплачуючи непомірну данину дедалі зажерливішим енергоолігархам. Всі , хто зараз наживаються на енергетичному геноциді Українського народу, повинні розуміти, що рано чи пізно настане час розплати за свої діяння. І швидше всього це станеться незабаром. Коли до влади прийдуть політичні сили, сповнені бажання й рішучості покласти край енергетичним збиткуванням монополістів над нашим людом. Майбутнє за політичними силами, які найрішучіше візьмуться за визволення з енергетичних пут всієї України в цілому та кожного підприємства, кожної оселі окремо!

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

One thought on “Про відповідальність за енергетичний геноцид Українського народу

  1. Клінічний ідіотизм уряду!
    Як завжди “великі стратеги” при владі поступили дуже “мудро” – замість того, щоб стимулювати економію газу, те нововведення найбільше вдарить по кишені якраз тих, хто економить газ!
    Цитата “Раніше у тариф була закладена вартість ремонту та обслуговування газових мереж, які підтримувалися коштом тих, хто споживав більше газу.” – саме так і було правильно(раніше!), бо хто не економив, той і оплачував в тому числі за тих хто економив… ТОБТО РАНІШЕ СТИМУЛЮВАЛИ ЕКОНОМІЧНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ДЕРЖАВИ (щоб економили), А ТЕПЕР НАВПАКИ СКИДКИ ОТРИМАЄ ТОЙ, ХТО СПОЖИВАЄ БІЛЬШЕ (НЕ ЕКОНОМИТЬ!) КОШТОМ ТИХ, ХТО ЕКОНОМИТЬ!
    Цитата “сприятиме появі конкуренції на ринку постачання газу” – це треба бути взагалі імбецилом, щоб думати, що хтось дійсно зможе відмовитися від послуг “природнього монополста” і провести собі ОКРЕМУ ТРУБУ в кватиру (чи навіть в будинок!) прямо від газопроводу “Дружба”!

    https://www.epravda.com.ua/publications/2017/03/29/623203/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *