Про «таємницю на дні колодязя» з Ірпінського музею

Вчора відкрилася виставка з нагоди 108-річчя Миколи Носова в історико-краєзнавчому музеї. На фото директор закладу Анатолій Зборовський.

Про «таємницю на дні колодязя» з Ірпінського музеюНа виставці експонується багато родинних світлин Носових, книги з автографами видатного письменника. Автор всесвітньо відомої трилогії “Незнайка” тривалий час жив у Ірпені по вулиці Пісочній, де ще й досі збереглася будівля родинного гнізда. Цікаво, що там колись знаходилася криниця, яка спонукала Миколу Носова написати автобіографічну повість “Таємниця на дні колодязя”.

Про «таємницю на дні колодязя» з Ірпінського музею
А втім, ви знаєте, яка в тому колодязі була таємниця?
На його дні батьки Носова сховали флакончик з золотим піском, який вони мали дістати через 50 років й зізнатися одне одному – чи збулися загадані біля колодязя заповітні бажання. Та цьому не судилося статися, флакончик із золотом дістав старший брат Миколи, Павлуша, й помінявши його на гроші, купив собі модний одяг)))….

Про «таємницю на дні колодязя» з Ірпінського музею
Виставку про Миколу Носова доповнюють мальовничі полотна ірпінського художника Владислава Задворського, який розписує церкву св. Миколая по вулиці Варшавській в Ірпені. Картини, сповнені яскравими барвами літа й переносять нас в цю приємну пору року.

Про «таємницю на дні колодязя» з Ірпінського музею Про «таємницю на дні колодязя» з Ірпінського музею

Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *