Про суботник, безплатні дрова та пайову участь забудовників

Минулі вихідні виявилися насиченими для команди Юрія Прилипка. У суботу зранку – суботник у центрі Гостомеля. Увечері зустріч з виборцями на Баланівці біля крохмального заводу. У неділю біля автопарку, потім на Заводській.

Чимало нагальних проблем  порушували жителі на зустрічах з Юрієм Прилипком та його командою. Не всі вони вирішуються місцевою владою. Але що можна – те зроблять. Так  у разі обрання селищним головою Юрій Прилипко пообіцяв, що по всьому Гостомелю буде вуличне освітлення. Зайшла мова про високі тарифи на комунальні послуги, зокрема, дорогий газ. Зрозуміло, що ці питання вирішуються на рівні Верховної, а не селищної ради. Тим не менше Юрій Прилипко зобов’язався по можливості допомогти гостомельчанам і в питанні опалення. Хто має можливість топити дровами, тим їх може надати безплатно з єдиною умовою, щоб вони були складені у дворі, а не лежали на вулиці.

Кандидати в депутати Сергій Пашинський (до облради) та Ольга Прилипко (в Гостомельську раду) пояснили людям, що Ірпінь зараз так швидко розвивається за рахунок того, що пайову участь сплачують до міського бюджету – чим забезпечують ремонти доріг, облаштування парків і т. ін. Чого, на жаль, зараз у Гостомелі нинішньою поки що владою не практикується. Відтак, команда Юрія Прилипка прийдучи до влади обіцяє покінчити з цими корупційними схемами, коли забудовники замість пайової участі заносять хабарі чиновникам. Тоді в бюджеті з’являться гроші й на дороги, світло, розвиток соціальної інфраструктури та багато чого іншого.

Адже Гостомельська громада висловилася за відокремлення від Ірпеня. Тож через два роки Гостомель стане самостійною адміністративною одиницею (до нього ще приєднаються Горенка, Мощун та Озера). Відтак, за два роки потрібно створити всю необхідну інфраструктуру, аби мати все своє, потрібне для життєдіяльності селища, яке в майбутньому стане містом, і не залежати від сусідніх Ірпеня та Бучі. Насамперед, потрібні нові дитсадки та школи, а також своя повноцінна система  медичного обслуговування.  Все це зобов’язалася створити команда Юрія Прилипка.

 Надія ФЕДЦОВА

 Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До Вашої уваги фотомиттєвості суботника та зустрічей з виборцями в Гостомелі

One thought on “Про суботник, безплатні дрова та пайову участь забудовників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *