Про передісторію та наслідки бойкоту прокуратури Ірпінською владою

На сьогоднішньому ранковому засіданні виконкому Ірпіньради перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин анонсував… бойкот прокуратурі. Подібного плану відеозвернення поширено в інтернет мережі. З почутого й побаченого стає зрозуміло, що бойкот виражатиметься у тому, що завтра, у середу 13 листопада, Ірпінський виконком та міськрада не працюватимуть, оскільки приміщення буде зачинене на замок, а працівників апарату слід розуміти у добровільно-примусовому порядку вивезуть під прокуратуру.

Руки геть від Ірпеня!

Ірпінська міська рада та виконавчий комітет оголошують про проведення у середу 13 листопада одноденного бойкоту через політичний тиск з боку прокурора Києво-Святошинської місцевої прокуратури Юрія Дмитруня. Перепрошуємо за тимчасові незручності, мерія відновить свою роботу в четвер 14 листопада.

Опубліковано Олександр Маркушин Понеділок, 11 листопада 2019 р.

У новітній історії Ірпеня це вже далеко не перша такого плану акція під прокуратурами різних рівнів. Раніше на них за винагороду залучали масовку, якою верховодили найвідданіші Карплюку посадовці. Цього разу, схоже, що гроші в КіНОшників вже закінчилися, позаяк вони вирішили на повну котушку використовувати адмінресурс, на який ще зберігають свій вплив сірокардинальствуючий відставний мер та його найближче вже помітно поріділе оточення.

Про передісторію та наслідки бойкоту прокуратури Ірпінською владою

Далеко не всі працівники апаратів міськради і виконкому в захваті від згаданої витівки «інноваторів» всіх часів і народів. Сумлінні службовці допоки змушені танцювати під їхню дудку під прокуратурою у переносному та прямому значенні цього вислову. Хто не згоден – тому прозоро натякають на звільнення та інші можливі негаразди на державній службі.

Це при тому, що з юридичної точки зору цей бойкот, м’яко кажучи, не вписується у рамки законності. Одна державна структура не може бойкотувати іншу. Планований бойкот є антизаконним і антидержавницьким за своєю суттю. Це все одно, аби в людському організмі ліва півкуля головного мозку оголосила бойкот правій, або навпаки. Схоже, щось подібне твориться в головах ініціаторів згаданого задуму.

Про це повинні знати й розуміти сумлінні працівники апаратів міськради та виконкому, яких планують використати під час завтрашніх КіНОшних шабашів. Пам’ятайте, що згідно з Конституцією України ірпінські службовці, як і всі інші громадяни, мають право відмовитися виконувати незаконні накази керівництва.

Завтра за ними прискіпливо стежитимуть не тільки правоохоронці, а й Громада, а також майбутня Ірпінська влада, яка дасть належну оцінку поведінці працівників апаратів міськради та виконкому, що найняті на роботу за бюджетні кошти платників податків, і мають служити Народу, а не в робочий брати час участь у клоунаді політичних банкрутів!

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *