Про кошториси, дружбу з АТП та бойкот прокуратури

Сьогодні, у другий вівторок листопада, на планове засідання зібралися 13 членів виконкому Ірпіньради. Це разом з новою заступницею міського голови Юлією Усич. Не було на звітному засіданні нікого із сільських голів навколишніх сіл, які начебто зібралися приєднуватися до Ірпеня.

Про кошториси, дружбу з АТП та бойкот прокуратури

Вів засідання виконкому перший заступник міського голови Олександр Маркушин. Новообраний секретарем міськради Андрій Літвинов (який у нинішній ситуації автоматично стає в. о. міського голови) наразі проходить спецперевірку, через що не може керувати виконкомом до її успішного завершення.

Найцікавішим на звітному засіданні виконкому видалося оголошення Маркушина про завтрашній бойкот… прокуратури. Словом, це питання окремої розмови. Очевидно, лише те, що завтра, 13 листопада, виконком не працюватиме й, відповідно, прийому громадян не буде.

З-поміж питань порядку денного цікавим видалося затвердження договору виконкому з Ірпінським АТП-13250. Доповідачка Світлана Демченко наголосила на тому, що даний перевізник возить школярів за 1 гривню. Проте на запитання Андрія Гірника чи ця умова включена до даного договору, була відповідь: «Ні. Це за межами законодавства.  Це добра воля підприємства». «Але ж ми також можемо підписати договір, можемо ні, Можемо з іншим… (очевидно малося на увазі: підписати договір з іншим перевізником – ред.)»,  – слушно зазначив Андрій Гірник. У дискусію втрутився Маркушин, який за аргумент видав «рішення виконкому, що за 1 гривню вони перевозять» та «нормальні відносини з ними…», тобто з Ірпінським АТП. «Причому тут одне до іншого?! Дружба дружбою, а договір договором», – зауважив Гірник, якого вже не слухав Маркушин, ставлячи питання на голосування, що й було прийнято більшістю голосів членів виконкому.

Далі директор КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» Ігор Дворніков озвучував для затвердження проектно-кошторисну документацію. Відтак, члени виконкому голосуванням виділили:

1 мільйон грн – на капітальний ремонт проїзду й пішохідної зони по вул. Шевченка, 4 в Ірпені;

150 тис. грн – на будівництво дитячого спортивного майданчика по вул. Ювілейна, 70 у Гостомелі;

150 тис. грн – на будівництво дитячого спортивного майданчика по вул. Богдана Хмельницького, 2 у Гостомелі;

4 млн. 584 тис. грн – на будівництво насосної станції та водопровідної мережі по вул. Кричевського у Стоянці;

2 млн. 800 тис. грн – на будівництво водопровідної мережі по вул. Бучанське Шосе в Гостомелі;

104 тис. грн. – на реконструкцію самозливної каналізаційної мережі на території школи № 1 в Ірпені.

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості засідання виконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *