Про місяць Карплюка та 9 місяців Мельничука

Сьогоднішня чергова 62-га сесія Ірпіньради з самого початку ознаменувалася продовженням протистояння між нинішнім міським головою Володимиром Карплюком та попереднім в. о. на цій посаді Богданом Мельничуком.

У депутатському зверненні Богдан Омелянович зачитав лист свого однопартійця Ігоря Домбровського (зараз несе службу в зоні АТО), в якому був заклик «не чіпати землі громади» та пам’ятати, «що рано чи пізно ми повернемося з фронту і запитаємо вас за кожну копійку, за кожен метр громадської землі». Водночас, автор просив «не розцінювати це, як погрозу, а лише, як нагадування, що часи змінилися».

На що Володимир Карплюк відповів Мельничуку спочатку у гуморному стилі, подарувавши йому книжку депутата К.Журавля з лікарськими порадами: «Что делять, если меня розбил паралич». Потім додав цілком серйозно. «Мені соромно за вас з однієї причини. Людина, що 9 місяців управляла містом, задає питання людині, яка управляє лише місяць: «що робилося за ці 9 місяців?», і просить на це відповісти у своїх зверненнях. Ви мене у своїх питаннях просите відповісти, що ви наробили за ці 9 місяців?!»,  – ці слова міського голови викликали схвальні вигуки й оплески депутатів та громадськості. До того ж Володимир Карплюк закликав опонента до коректності в оцінках та закинув йому в тім числі поразку на недавніх парламентських виборах ВО «Свободи», яка не пройшла 5-відсотковий бар’єр. «Громадськість оцінила ваші дії у тому числі. Це потрібно розуміти. Ви не така свята людина, за яку себе видаєте. І давайте, щоб я не виносив на загал всього того, що ви наробили у своєму житті», – відповів Володимир Андрійович «не лякаючи»  Богдана Омеляновича.

Про місяць Карплюка та 9 місяців Мельничука

Пізніше у продовження цієї теми депутат Олександр Маркушин зажадав звіту Богдана Мельничука про роботу на посаді в. о. міського голови. Зокрема, Олександр Григорович хоче поставити Богдану Омеляновичу запитання, яким чином за його правління «Держкомзем забрав 20 гектарів нашої території»?

Проте, цей скандал, так би мовити, був ліричним відступом з огляду на конструктивну й плідну роботу сесії загалом, яка тривала трохи більше години й прийняла позитивні рішення з близько 180 питань порядку денного.

З-поміж інших було затверджено зміни до міського бюджету та рішення про прийняття до комунальної власності міста семи квартир від БГМ, про які йшлося на попередньому засіданні Виконкому.

Надано дозвіл КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» на розроблення проекту землеустрою для будівництва та обслуговування стадіону по вул. ІІІ-го Інтернаціоналу, 183. Володимир Карплюк пообіцяв з березня розпочати на місці старого міського спорудження нового стадіону, який буде здано до 1-го вересня наступного року.

Про місяць Карплюка та 9 місяців Мельничука

Затверджено проект землеустрою про надання в оренду земельної ділянки для обслуговування комплексу будівель і споруд спортивно-оздоровчого комплексу «Адмірал-Клубу».  Міський голова прокоментував це рішення таким чином, що нарешті за ту територію, якою це ТОВ по факту давно користується, буде сплачувати кошти до міського бюджету. Володимир Карплюк розповів про домовленість з «Адмірал-Клубом» 5% від того, що побудують віддадуть на соціальні потреби Ірпінської міської ради. Окрім того, «Адмірал-Клуб» взяв на себе зобов’язання в найближчий період сплатити до міського бюджету 4,5 мільйона грн. пайової участі за вже зведені споруди.

На завершення сесійного засідання Володимир Карплюк розповів про активну роботу з затвердження нової межі міста, яка передбачає включення до Ірпеня 2 тисяч гектарів, цільове призначення 800 з яких може буде використаним для забезпечення конституційних прав громадян на отримання земельних ділянок. Пріоритет при виділенні буде за учасниками АТО – запевнив Володимир Карплюк. Буде розроблено відкрите положення щодо загальної черговості отримання земельних ділянок.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *