Пожежа біля школи в Ірпені

Ірпінським МС ГУ ДСНС України у Київській області постійно наголошується про заборону спалювання сухої трави, сміття та листя. Разом із тим в Ірпені 31 березня 2015 року був проведений круглий стіл на тему: «Пошук алгоритму дій щодо подолання проблеми спалювання сміття та листя в регіоні».

Неодноразово, на території Ірпінського регіону, по причині спалювання сухої рослинності та сміття, займалися поруч розташовані будівлі та споруди, що у свою чергу призводить до значних матеріальних збитків та може призвести до більш серйозних наслідків, – людських втрат.

Прикладом є пожежа, яка сталася 13 квітня 2015 року у місті Ірпені по вул. Соборній, 165. Від горіння сміття та листя на території СЗОШ №2 (вул. Тургенівська, 28) в м. Ірпінь, загорілися господарські споруди на сусідніх земельних ділянках (вул. Соборна, 165 та 163). У наслідок вищезазначеної події знищено речі господарського вжитку, господарчу будівлю та ще одну господарську будівлю пошкоджено. Орієнтовні збитки від пожежі склали 10000 грн., і це не враховуючи витрат ПММ пожежних автомобілів.

Отже, Ірпінський міський сектор, вкотре, попереджає та застерігає громадян: «не спалюйте сухе листя та траву (залишки минулорічної рослинності), будьте обережні, при поводженні з вогнем…!!!»

Джерело: ГУ ДСНС

One thought on “Пожежа біля школи в Ірпені

  1. Доки тривають пошуки алгоритму дій може статися що завгодно! Це щось страшне ці пожежі… Треба якусь систему охолодження землі і потепління в серцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *