УГОРЩИНА ДОПОМОЖЕ ЛІКУВАТИ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ

Нині в Україні вже понад рік триває неоголошена війна. Чимало наших солдатів повертаються з району ведення АТО з різними пораненнями. Тож Головний військовий клінічний госпіталь, що в Києві по вулиці Щорса (до речі, цього року йому виповнюється 260 років, наразі тут 1100 ліжок, за рік лікується від 30 до 40 тисяч пацієнтів), отримує все нових поранених, які потребують відповідного лікування та реабілітації. Нашими вояками переймаються як Міністерство оборони, так і представники громадськості. Також небайдужі до долі українських військових і представники закордону.

УГОРЩИНА ДОПОМОЖЕ ЛІКУВАТИ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ
Делегація на території Головного військового клінічного госпіталю

У головному військовому госпіталі під егідою Громадської спілки «Слава Україні» відбулася зустріч заступника Міністра оборони України Петра Мехеда, полковника медичної служби Центрального військового медичного управління ЗСУ Анатолія Бедрака, голови ГС «Слава Україні» Андрія Верлатого з послом Угорщини в Україні Ерно Кешкенем.

УГОРЩИНА ДОПОМОЖЕ ЛІКУВАТИ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ
Посол Угорщини спілкується з нашим бійцем Андрієм Козаченком.

– У рамках співробітництва між нашими країнами Угорщина надає Україні гуманітарну допомогу. – зазначив Ерно Кешкень. –  Приймає для лікування 20 важкоранених українських солдатів. Це є свідченням того, що Угорщина підтримує Україну. Інша форма співпраці – ми приймаємо (частина в Угорщині, частина в Закарпатській області) дітей солдатів, які воювали в АТО. Для них дуже важливий відпочинок, зважаючи на складність ситуації в Україні.

УГОРЩИНА ДОПОМОЖЕ ЛІКУВАТИ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ
У палаті біля ліжка пораненого бійця 95-ї Житомирської аеромобільної дивізії Костянтина Клепача. Він воював за контрактом близько року. Отримав поранення 16 березня 2015 року при обороні залізничного мосту між Авдєєвкою та Спартаком (шахта Дутовка). Під час мінометного обстрілу снаряд розірвався за півметра від трьох бійців в окопі. Один загинув, двоє поранені. Костянтин отримав поранення в руку і ногу. Нога загоїлася, рука потребує подальшого лікування.

Начальник Головного військово-медичного клінічного центру генерал-майор медичної служби Анатолій Казмірчук висловив вдячність за надану допомогу. «Якщо наші бійці зможуть отримати необхідну медичну допомогу від наших друзів, то в цей час ми зможемо більше уваги приділяти іншим пораненим, – зазначив Анатолій Петрович. – Справді, це дуже важлива допомога. Хочеться вірити, що вона матиме продовження і в мирний час, який все ж таки настане».

Голова Громадської спілки «Слава Україні» Андрій Верлатий від імені солдатів, які будуть лікуватися в Угорщині, висловив подяку послу цієї країни та керівнику військового госпіталю.

Програма співробітництва передбачає допомогу медичним закладам. Зокрема, поїздки лікарів для обміну досвідом.

УГОРЩИНА ДОПОМОЖЕ ЛІКУВАТИ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ
Послу Угорщини в Україні Ерно Кешкеню було вручено нагороду за допомогу нашим воїнам.

Згадані особи відвідали бійців, які проходять лікування у палатах госпіталю, поспілкувалися з ними, запитали про їхні нагальні проблеми та побажали швидшого видужання та повернення до мирного життя.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

2 thoughts on “УГОРЩИНА ДОПОМОЖЕ ЛІКУВАТИ ПОРАНЕНИХ БІЙЦІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *