ГСБ ВИКРИВАЄ ЗЛОДІЇВ У ВЛАДІ

 

Назвався правоохоронцем – охороняй права людей!

 

Про новостворену ГО Громадську службу безпеки вже випало чути раніше. Відтак, детальніше про її діяльність кореспондент «Зорі Приірпіння» дізнавався у нашого сьогоднішнього співрозмовника – керівника згаданої громадської організації Сергія Чіпчева.

ГСБ ВИКРИВАЄ ЗЛОДІЇВ У ВЛАДІ

 

– Громадська служба безпеки займається виявленням сепаратистів, бандформувань, також стежить за порядком та діяльністю наших органів влади. Надає допомогу простим громадянам, – розповідає Сергій Іванович. – Організація створена для стабілізації ситуації в країні. Зараз у нас вся увага прикута до АТО. Тож організація створена для того, щоб виявляти й упереджувати всілякі прояви сепаратизму.

Це Всеукраїнська організація, вона свою діяльність координує з органами влади. Її структури поширені в Києві та області. Започатковуються у нині прифронтових областях – містах Харкові, Бердянську, Маріуполі, Одесі… Словом, насамперед у тих регіонах, де найбільше поширені проросійські настрої.

Прагнемо до того, щоб структури Громадської служби безпеки поширилися по всіх обласних центрах України. Нам потрібна інформація з усіх регіонів щодо настроїв та уподобань людей. Адже не можна допустити того, щоб знову почалися всілякі майдани та антимайдани, наслідки яких будуть непередбачувані.

– Це єдине завдання Громадської служби безпеки?

– Ні. У нас чимало напрямків роботи. Громадяни можуть звертатися зі своїми скаргами чи проханнями до нашої служби. Оскільки зараз у працівників державних структур часто не вистачає часу, аби розглянути всі звернення людей. Багато працівників СБУ та МВС відправлені в АТО, інші – перевантажені на місцях. Відтак, наша Громадська служба безпеки активно взаємодіє з МВС, Міноборони та СБУ.

– Розкажіть про перші результати роботи ГСБ.

– Громадська служба безпеки розпочала діяльність з початку нинішнього року. Наразі ми перебуваємо на початку етапу розвитку структур. Проте, вже є перші результати. Завдяки нашій роботі, скоординованій з правоохоронними структурами, викрито схованки зброї в Київській, Запорізькій, Донецькій, Одеській областях. Виявлені групи диверсантів. Вилучено зброю та документи віртуально створених структур – так званих  ДНР та ЛНР.

Люди можуть звертатися до нас за номерами гарячої лінії Громадської спілки «Слава Україні»: 044-594-55-77 та 044-247-42-92

Ми збираємо й обробляємо всю інформацію. Якісь питання в змозі вирішити самостійно, інші – передаємо до відповідних структур. Потім ми контролюємо хід виконання.

ГСБ ВИКРИВАЄ ЗЛОДІЇВ У ВЛАДІ

– Сергію Івановичу, з якою інформацією можуть звертатися люди, які хочуть виявити сепаратистів?

– Насамперед, якщо побачили цивільну людину зі зброєю. Це вже привід для повідомлення нам чи в правоохоронні органи. Або ж, коли у містах чи селах, з’являються незрозумілі чужі люди, яких вони раніше не бачили. Одна справа, коли видно, що приїхали біженці. Ведуть спокійний спосіб життя, соціально адаптовуються, шукають роботу і т. ін. Коли ж з’являється якась група чоловіків призивного віку, починають збирати інформацію, вибудовувати якісь плани, складати карти і т. ін., то це вже викликає підозру і є підставою для реагування у вигляді повідомлення до Громадської служби безпеки чи в державні правоохоронні структури, наприклад, райвідділ міліції.

Тобто, люди мають розуміти, що пильнуючи диверсантів – у такий спосіб сприяють спокою у рідних містах та селах, на своїх вулицях та у власних домівках. Якщо не буде такої допомоги від місцевого населення, то в підсумку їм самим же стане гірше у разі розгортання військових дій чи організації терактів.

– Зрозуміло. Як Ви сказали раніше, люди можуть звертатися до Громадської служби безпеки не тільки з такими питаннями. З якими ще?

– Також у випадку, коли вбачаються незаконні рішення судів чи, скажімо, відсутня відповідна реакція на звернення до міліції чи інших правоохоронних структур. Ми будемо взнавати чому не ведеться розслідування. Потрібно викривати бездіяльність та зловживання чиновників. Також можна звертатися у разі незаконного вилучення нерухомості та іншого майна. У разі потреби ми надаємо послуги консультації юриста та іншу допомогу.

Я вважаю, якщо з людиною вчиняють несправедливо, то це не можна просто так залишати без реагування. Позиція нашої організації: хто називаються правоохоронцями – повинні охороняти людей, а не обманювати та наживатися на них! Правоохоронець – буквально означає той, хто охороняє наші права – не більше й не менше.

 

 

Спілкувався  Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *