ПОСОЛ США У ГОСТОМЕЛІ

Вчора вранці посол США в Україні Джеффрі Пайєтт відвідав злітно-посадкову смугу аеропорту «Антонов» у Гостомелі.

Посол Пайєтт: «Перш за все, я хотів би подякувати президенту Гвоздьову і всій команді ДП «Антонов» за те, що запросили мене сюди сьогодні. Я вже давно хотів зустрітися, щоб обговорити з командою ДП «Антонов» можливості з розширення співпраці з американськими аерокосмічними компаніями.

І я радий, що наша зустріч відбувається цього чудового весняного дня. Як багато хто з вас знають, я родом із Сан-Дієго, штат Каліфорнія, який вважається повітряно-космічною столицею Сполучених Штатів. Багато визначних рекордів і починань в американській аерокосмічній промисловості відбулись в Сан-Дієго.

ДП «Антонов» з цієї ж галузі. Це велетень міжнародного авіаційно-космічного світу і символ людського і технічного потенціалу України. І, мабуть, найкращий символ цього – літак АН-225, або «Мрія”, біля якого ми стоїмо сьогодні. Також для мене обнадійливими були слова президента Гвоздьова про майбутні проекти, над якими працює ДП «Антонов», зокрема АН- 132. Пропозиції про співпрацю з американськими компаніями з розробки нових систем, як АН-148 і АН-158, і вже встановленої співпраці з американськими аерокосмічними компаніями, як Pratt & Whitney, які надають двигуни. В цій галузі Сполучені Штати і американські компанії вже мають успішний досвід глобального лідерства, і ДП «Антонов» є природним партнером в цих зусиллях.

Вже понад 25 американських компаній беруть участь в партнерстві з ДП «Антонов» – як постачальники, спільні виробники на базі обміну технологій, розробники. Серед них як великі американські транснаціональні, так і малі та середні компанії, які забезпечують вузькоспеціалізовані деталі і послуги. Я не раз говорив про те, що я сповнений глибокого оптимізму щодо перспектив подальшого прогресу американо-української співпраці і спільного виробництва військової техніки. Ці зусилля будуть активізуватися подальшим прогресом у боротьбі з корупцією, подальшим прогресом у переході до корпоративних стандартів управління в державних підприємствах. І я впевнений, що ДП «Антонов» й надалі буде частиною цього тривалого партнерства. Тож дякую вам, що запросили мене».

Джерело: www.irpin.in.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *