Попсуй на засіданні виконкому закликала не втрачати надії і готуватися до наступних виборів

Сьогоднішнє ранкове зібрання виконавчого комітету Ірпінської міської ради в. о. міського голови Ірпеня Анастасія Попсуй розпочала з подяки за те, що «в Ірпені і в Коцюбинському показали хороший результат – велике всім дякую – один день на відпочинок і починаємо готуватися до нової виборчої кампанії, тож прошу не розслаблятися…». На запитання з зали: «До місцевих виборів чи що?» Попсуй відповіла у такому плані, що готуватися треба до всього, оскільки така ситуація в країні – не відомо, що буде завтра.

Хоча прізвище Карплюка не називалося й про вибори 21 липня не згадувалося, всім було зрозуміло, що Попсуй дякувала за його підтримку, оскільки він отримав найкращий рейтинг в Ірпені та Коцюбинському, проте цього виявилося замало для успішного результату по всьому 95 виборчому округу. Помітний був пригнічений емоційний стан членів та багатьох працівників виконкому. Попсуй намагалася їх якось розвеселити, роблячи хорошу міну при поганій грі.

На звітному засіданні виконкому із представників навколишніх населених пунктів були присутні Гостомельський селищний голова Юрій Прилипко та за однією з трьох версій в. о. Коцюбинського селищного голови Сергій Даніш. Не прибули на сьогоднішній виконком сільські голови Козинців, Бузової і Михайлівки-Рубежівки. Сіл, які за карплюківським задумом, начебто мають увійти до складу нової Ірпінської ОТГ.

За поданням директора КП УЖКГ «Ірпінь» Сергія Скрипника по 34 тисячі грн виділили на модернізацію пунктів освітлення вулиць: Щаслива, Мінеральна, Гайдара, Котляревського, а на Авіаконструктора Антонова – 48 тисяч грн. На ремонт покрівлі будинку по вул. Громадянська, 2-Б згідно з експертним висновком – 180 тисяч.

Ірпінсько-Бучанському об’єднаному військовому комісаріату передали три радіостанції Моторола-DP4800 та формений одяг для бійців територіальної оборони міста.

Як завше найгрошовитішими питаннями виявилися затвердження проектно-кошторисних документацій КП «Ірпіньжитлоінвестбуду». Замість зазначеного директора Ігоря Дворнікова доповідала його заступниця Жанна Остапчук. За її поданням члени виконкому затвердили:

– 1 млн 727 тис – на капітальний ремонт спортзалу школи № 17;

– 389 тис – капітальний ремонт дитсадочка «Радість» (вул. Миру);

– 4 млн 900 тис – на реконструкцію самозливного каналізаційного колектора по вул. Соборній та вул. Єсеніна.

Надалі доповідачка озвучувала лише назви робіт, не вказуючи їхні кошториси. Тому залишилося таємницею, які кошти своїм голосуванням виділили члени виконкому на капітальні ремонти вулиці Єрощенка, кварталу по вул. Тургенівська, 28, покрівлі гінекологічного відділення Ірпінського пологового будинку (у Ворзелі), посадку дерев та кущів біля бювету по вулиці 10 Лінія, благоустрій зелених зон біля підземного переходу в смт Коцюбинське та капітальний ремонт гідроізоляції штучного озера на площі перед Ірпінською міськрадою.

Взагалі, було б доречно й потрібно, аби проекти затверджуваних кошторисів заздалегідь публікувалися на офіційному сайті міськради, аби всі жителі могли бачити й контролювати як використовуються бюджетні кошти. Але, судячи з усього, дане побажання логічно адресувати вже наступній владі.

 

Ніна КОСТЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання Ірпінського виконкому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *