Поліція вилучила як речові докази рекламні щити зі звинуваченнями на адресу правоохоронців

Місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом перешкоджання виконанню службових обов’язків працівникам поліції. Кілька рекламних щитів вилучено в якості речових доказів.

Поліція вилучила як речові докази рекламні щити зі звинуваченнями на адресу правоохоронців

Днями в Ірпінському регіоні на біл-бордах з’явилися інформаційні матеріали, з неформальними звинуваченнями на адресу місцевої поліції у нібито співпраці з наркобізнесом.

Всупереч тому, що в Ірпінському регіоні кількість розкритих та розслідуваних  злочинів пов’язаних із наркотиками зросла, щонайменше вдвічі, в порівнянні з минулим роком, на вулицях міста та околицях з’являються матеріали, які відверто паплюжать репутацію керівника Олега Петренка та підривають авторитет поліції регіону в цілому. Це в подальшому ускладнює проведення оперативно-розшукових заходів та слідчих дій.

Поліція вилучила як речові докази рекламні щити зі звинуваченнями на адресу правоохоронців

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до виготовлення й розповсюдження вищевказаних матеріалів.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 343 (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає стягнення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців.

Триває досудове розслідування.

До відома усіх громадян: якщо вам стало відомо про співпрацю працівників правоохоронних органів із наркобізнесом, просимо звертатися до прокуратури, ДБР, ДВБ Національної поліції України для подальшого прийняття рішень та подальших процесуальних дій.

Джерело: Відділ комунікації поліції Київської області 

 

Інше КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО дивіться ТУТ

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *