Політична розправа під благовидним прикриттям боротьби із забудовою приватного сектора

Швидкоплинним видалося сьогоднішнє засідання виконкому Ірпіньради. Так і залишилося інтригою найцікавіше питання, яке турбує громадськість – ніс маріонеткового в. о. міського голови Літвинова. На вихідних у соцмережах поширилися чутки про його побиття з перемолом носа під час святкування дня народження однопартійця в ресторані «Шкіпер». Літвинов заперечував факт бійки, стверджуючи, що сам упав, і ніс цілий.

На звітне засідання виконкому тимчасовий очільник Ірпеня не прийшов, чим дав ще більше підстав для всіляких чуток і версій. Кажуть, що він начебто взяв відпустку і подався у Київ пікетувати Верховну Раду.

Тим часом в Ірпені за головуванням першого заступника міського голови Олександра Маркушина якось нервово і похапцем проходило засідання виконкому. Відчувалося, що члени виконкому щось утаємничують і намагаються якомога швидше відголосувати питання порядку денного та розбігтися від «надокучливих» представників громадськості та журналістів.

Коли дійшли до питання затвердження проектно-кошторисних документацій, головуючий якось похапцем перебив доповідачку, заступницю директора КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» Жанну Остапчук, яка вже зібралася зачитувати на вигляд чималий перелік об’єктів. «Це кошториси вже затверджені», – цією фразою Маркушин дав зрозуміти доповідачці і членам виконкому, що не варто озвучувати кошториси, сумарний перелік яких звично вимірюється десятками мільйонів бюджетних гривень, а одразу перейти до голосування даного питання. Що й було зроблено за мовчазної згоди усіх присутніх членів виконкому.

Значно багатослівнішим був Маркушин, коли дійшла черга до питання «Про скасування містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва за адресою: вул. Давидчука, 35, м. Ірпінь, Київська обл., наданих гр. Ковтуну І. В.». Про перипетії довкола цього скандального багатоквартирного будівництва посеред приватного сектора чимало писалося й демонструвалося телесюжетів. Нарешті ірпінська влада вчинила хоча б якісь формальні дії з цього приводу. Проте виникають чималі сумніви стосовно серйозності та щирості такого наміру скасування містобудівних умов та обмежень.

«Якщо є приватний сектор, то можна будувати дуплекси і таунхаузи. І це нормально – старі будинки оновлювати. Ми категорично проти того, щоб у приватному секторі виростали якісь чотирьох, п’яти чи десятиповерхові будинки. Я категорично проти. Надалі ми будемо…  це один із перших прецедентів, і далі ми будемо діяти, як нам дозволяє закон. Ця позиція міської ради надалі буде до всіх однакова – без винятку», – буквально прокоментував це питання Олександр Маркушин, за яке одразу проголосували всі присутні члени виконкому.

Дивіться відео розгляду й голосування даного питання:


За час керівництва в Ірпені нинішньої поки що влади у приватному секторі наче на карплюківських «дріжджах» виросли десятки, якщо не сотні висоток. Чимало таких «свічок» посеред приватної забудови й зараз у стадії будівництва. У зв’язку з чим, м’яко кажучи, викликає подив запевняння стосовно «однакової позиції» міської ради у питанні забудови приватного сектора. Очевидно, що тут приховується певний інтерес. Згаданий забудовник на Давидчука, 35 Ігор Ковтун – депутат Ірпіньради від БПП. Дана політсила донедавна в Ірпені підтримувала дерибанні рішення карплюківської більшості. Тоді на це будівництво влада закривала очі попри чималий опір громадськості. Натомість зараз, коли очевидно, що передвиборчі доріжки «Нових облич» і БПП розійшлися – карплюківські маріонетки надумали у такий спосіб розправитися із політичними опонентами, сповідуючи принцип: своїм усе – ворогам закон. Інакше як ще можна пояснити скасування містобудівних умов саме Ковтуну при тому, що у приватному секторі масово зводяться висотки майже у всіх куточках Ірпеня?

 

Ніна ЛИПОВЕЦЬКА

 Олександр НАКАЗНЕНКО

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому

One thought on “Політична розправа під благовидним прикриттям боротьби із забудовою приватного сектора

  1. Громада, більш ніж півроку бореться, відстоює законність, а виявляється це – політичні розбірки. Ганьба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *