Пісенні візерунки в клубі «Чотири леви»

Восьмий Всеукраїнський фестиваль аматорської творчості «Пісенні візерунки» впродовж двох днів проходив у відбудованому клубі мікрорайону Баланівка «Чотири леви». Цього року до стародавнього Гостомеля з’їхалися творчі колективи з чотирнадцяти областей України.

У переповненому залі баланівського клубу впродовж двох днів проходили творчі змагання виконавців української пісні. Таке свято пісенної творчості стало можливим завдяки допомозі спонсорів і меценатів цього дійства. Найбільше допомогли в організації фестивалю депутат облради Наталя Семко та депутат Ірпіьради Юрій Прилипко.

Кореспондент «Зорі Приірпіння» по завершенні фестивалю поцікавився враженнями у Наталії Григорівни.

– Ми не повинні забувати наше коріння, – говорить Наталя Семко. – Вся Україна у цьому фестивалі взяла участь. Це вже восьмі «Пісенні візерунки». Я беру в ньому участь вп’яте. Ще у Ворзелі при тодішньому селищному голові Сергію Кухарському долучилася до проведення цього свята пісенної творчості. Зараз у Гостомелі, бо з санаторієм «Україна» виникли проблеми (хотілося б його повернути в «Україну» – там більш простора зала).  Нині було представлено 14 областей. Раніше на початку проведення фестивалю брали участь всі області. Зараз у зв’язку з війною та фінансовою скрутою – забезпечення менше. Але все ж таки багато регіонів цього року змогли представити свої колективи на цьому потрібному й важливому заході. Ми надаємо учасникам подарунки й звання. Щоразу визначаємо і вшановуємо переможців гран-прі. Наші лауреати – це вже статус, звання, з яким вони їздять Україною і світом.

Також своїми враженнями від фестивалю поділилася одна з його організаторів Ольга Успенська:

– Цього року майже 90% – це колективи, які вперше приїхали на фестиваль. Всі залишилися задоволені. Дуже багато хорових колективів. Були представлені хори ветеранів. Також взяв участь колектив УТОС (виробничого підприємства товариства сліпих). Фестиваль відкриває нові таланти. З’являються дуже цікаві діти, молоді виконавці. Наприклад, з уманського училища прекрасні два колективи, один з яких отримав найвищу нагороду Гран-прі. Вони вперше приїхали на фестиваль «Пісенні візерунки». Сподіваюся, що й надалі братимуть у ньому участь, адже вони були в захваті від того, що тут відбувалося. Ще однією відмінністю від попередніх фестивалів став зірковий склад журі. Також хочу принагідно подякувати спонсорам, завдяки зусиллям яких стало можливим проведення цього фестивалю. Насамперед, Наталі Григорівні Семко, яка вже багато років з нами. Це людина закохана в українську пісню. Весь час допомагає проведенню «Пісенних візерунків». Ще хочеться побажати, щоб наш Ірпінський регіон нарешті прокинувся і побачив, що вже 9-й рік у нашому краї проводиться такий масштабний творчий проект. Відтак, якомога ширше до нього долучалися й учасники, й глядачі, й меценати – на славу нашому співочому краю, нашій рідній Україні!

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *