Переселенці у Ворзелі залишилися без підтримки

Переселенці у Ворзелі залишилися без підтримкиПереселенці, які проживають в таборах у селищі Ворзель, втратили підтримку держави. Департамент соціальної політики України, що раніше оплачував тимчасове житло для біженців із зони АТО і АРК, перестав фінансувати їхнє проживання. У зв’язку з цим в 4 таборах, де проживали біженці, адміністрація вирішила виселити жителів, які на її думку є неплатоспроможними. Один із санаторіїв вже пустує.

З 350 чоловік у Ворзелі залишилося тільки 180. Люди виїжджають з таборів, оскільки керівництво регулярно почало відключати світло і газ. Така ситуація в передмісті Києва триває вже не один місяць.

Раніше, в березні 2015 року, у ЗМІ з’явилася інформація, що адміністрація санаторію «Перемога» селища Ворзель Київської області пред’являє оплату комунальних переселенцям 3,7 тис. грн. з дитини і 4,3 тис. грн. з дорослого.

Переселенці у Ворзелі залишилися без підтримки

На сьогоднішній день за проживання в місцях компактного поселення переселенці повинні платити близько 600 гривень на місяць. Залишається питанням: чи зміниться ця ціна з настанням опалювального сезону?

Крім проблем з проживанням, переселенці у Ворзелі страждають від нестачі продуктів, медикаментів та одягу. Частково намагаються вирішити цю проблему волонтери, які регулярно відвозять в табори речі, промтовари, медикаменти і продукти. На жаль, як зізнаються активісти, без допомоги держави забезпечити жителів всім необхідним вийде.

Нагадаємо, що на даний момент в Україні не існує єдиної програми, спрямованої на комплексне вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб з окупованого Донбасу та анексованого Росією Криму.

Джерело: QHA 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *