П’яних водіїв везтимуть в морг

Не тверезих за кермом хочуть змусити «зіткнутися з причиненою ними смертністю», привізши їх на екскурсії в морг.

П’яних водіїв везтимуть в морг

Влада Таїланду рекомендувала додати відвідування моргів до покарання правопорушників, для того, щоб показати їм наслідки водіння в нетверезому стані. У даний час засуджені водії, які попалися п’яними за кермом, повинні виконувати громадські роботи, такі, як рубка дерев або прибирання вулиць.

Деяких водіїв вже зобов’язали доглядати в лікарнях постраждалих в результаті дорожньо-транспортних пригод, але чиновники вирішили, що цього не достатньо.

Директор відділу у справах громад і громадської служби уряду повідомив, що кількість п’яних водіїв, спійманих під час святкових урочистостей, продовжує зростати. Саме для того, щоб посилити відповідальність водіїв, їх будуть возити в морг. Ця пропозиція була подана минулого тижня і чекає на схвалення.

П’яних водіїв везтимуть в морг

Таїланд має один з найвищих показників смертності на дорогах у світі – найвищий в Азії  і друге місце в світі. Згідно зі статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я загибелі внаслідок  дорожньо-транспортних пригод складають 5,1 % від усіх смертей в країні.

Водіння в нетверезому вигляді є причиною 26 % смертей на дорогах, повідомляє ВООЗ. Зазначимо, що і в Україні покарання за водіння у п’яному вигляді хочуть посилити. Але до екскурсій в морг ще не додумалися.

Джерело: hvylya.net

 

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *