Художник Владислав Задворський увіковічнює Ірпінь

В Ірпінському історико-краєзнавчому музеї проходить виставка робіт художника з Умані Владислава Задворського. Він майстер-іконописець. Зараз разом з іншими художниками займається розписом храму Миколая Чудотворця, що на вул. 6-та Лінія в Ірпені.

Крім того, Владислав Задворський пише картини у своєму неповторному стилі. Не тільки на релігійну тематику. Хоча на багатьох пейзажах, у тім числі й ірпінських, зображено храми.

Також у багатому творчому доробку молодого художника чимало портретів, зокрема прихожан храму Миколая Чудотворця. Ще Владислав Задворський вирізняється з-поміж інших художників, виставки яких проходили в нашому музеї, написанням портретів на тлі ірпінських краєвидів.

Причому, ірпінських суто пейзажів також вдосталь. Через що відвідувачі виставки акцентували увагу не тільки на художній, а й на документальній цінності робіт Владислава Задворського, який зображає ірпінські краєвиди, що зараз часто і швидко змінюються майже до непізнаваності.

Загалом, організатори виставки директор музею Анатолій Зборовський та утримувач фондів Олена Плаксіна висловили думку, що не спроста привела доля іконописця й художника Владислава Задворського на експозицію до музею саме на передодні Великодня.

Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *