Особливості прибирання снігу в Ірпінських новобудовах

Багатьох потенційних покупців квартир в Ірпінських новобудовах передовсім цікавлять два, можна сказати, глибоко філософських питання:

  1. Де найкраще живеться в Ірпені?
  2. Чи існує комфортне життя після придбання нової квартири?

Відповідь на них складається з багатьох складових. Одна з них суто сезонна – зимова. А саме прибирання снігу. Очільник одного сусіднього з Ірпінем міста зізнався, що раніше в дитинстві він любив сніг, доки не став мером, після зненавидів його, побачивши скільки мороки через нього виникає у комунальних служб та керівництва міста.

Зважаючи на те, що в Ірпінських новобудовах, цілком можливо, зростають майбутні очільники міста, і ще з більшою ймовірністю, працівники комунальної сфери, необхідно дітей з малечку привчати, що лапатий – це не тільки сніжки, санчата та снігові баби, а й необхідність очищення від снігу доріг, стежок, дворів. Привчати, звісно, особистим прикладом, показуючи, як потрібно чистити двори від снігово-льодового покриву.

На День місцевого самоврядування, коли керівництво Ірпеня займалося урочистими заходами присвяченими цій даті, кореспонденти «Зорі Приірпіння» провели вибірковий рейд по деяких подвір’ях Ірпінських новобудов.  Для «чистоти експерименту» фотофіксація проводилася в різних точках Ірпеня приблизно в однаковий час – близько 10-ї години 7-го грудня. Минуло кілька днів відтоді, як гарненько насипало, а потім ще трохи підсипало пухнастого. Тож, всілякі «відмазки» на кшталт – «стихія застала зненацька», «не встигли все прибрати» і т. ін. – всерйоз не сприймаються.

З того, що зафіксували редакційні об’єктиви, можна зробити висновок: Ірпінь – місто  контрастів. Не простих, а снігових. На прикладі одного ранкового фотозвіту можна побачити як на одній вулиці в подвір’ї одного будинку видно чисту охайну плитку, а в іншому – її можна буде побачити після того, коли сніг розтане. Такі метаморфози спостерігаються по вулиці Мечнікова. Для порівняння дивіться фото зимових дворів біля будинків №№ 101-Б, 103, 109-Б  і 118.

Або на в’їзді до Ірпеня з боку Києва територія між будинками по вул. Університетська, 2-Ф і Лісова, 46 – фактично наче один двір. Але не знаючи цього, можна подумати, що це різні кліматичні пояси. Або ж різні історичні періоди – сучасний та льодовиковий.

Відтак, виходячи з того, що зима тільки-но розпочалася, редакція «Зорі Приірпіння» офіційно попереджає комунальників та міську владу:

СНІГ ЩЕ БУДЕ!

Отже, будуть наступні редакційні рейди з фотофіксацією особливостей його прибирання на вулицях міста та у дворах будинків. Це стосується не тільки снігу, а й інших комунальних зручностей (або ж незручностей), які у підсумку наче мозаїка складуться в загальну картину для відповіді на означені на початку цієї публікації філософсько-побутові питання:

  1. Де найкраще живеться в Ірпені?
  2. Чи існує комфортне життя після придбання нової квартири?

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *