Ошукані інвестори пікетували Ірпіньраду й перекривали дорогу біля Водоканалу

Ошукані інвестори пікетували Ірпіньраду й перекривали дорогу біля Водоканалу

Незважаючи на недавню відставку керівництва міської влади ситуація в Ірпені продовжує бути напруженою. Сьогодні зранку ошукані інвестори будинків ЖК «Благодатний» пікетували приміщення Ірпінської міської ради. Кілька сотень людей збирали підписи і висловлювали недовіру горе-забудовникам та їхнім кришувальникам з провладних кабінетів.

До людей так ніхто й не вийшов. Тоді обурені вкладники вирішили перекрити дорогу на в’їзді до Ірпеня біля Водоканалу. Півторагодинне перекривання таки подіяло на владу. До учасників акції прибула виконуюча обов’язки міського голови Анастасія Попсуй. Вона запросила ініціативну групу на зустріч у понеділок вранці. Після чого ошукані вкладники розблокували дорогу.

Ошукані інвестори пікетували Ірпіньраду й перекривали дорогу біля Водоканалу

По-різному поставилися сторонні люди до перекривання дороги – основної автомагістралі на в’їзді до Ірпеня з боку Романівки. Від цілковитої підтримки до різкого заперечення подібних дій. Як на мене, істина десь посередині. Не варто перекривати дороги будь-де і будь-кому, а діяти адресно. Наприклад, перекрити дорогу будівельній техніці на під’їзді до «Їжачка», аби не допустити там нової безперспективної забудови під умовною назвою ЖК «Многостраждальний».

Допоки що у нас багато ініціативних груп, які захищаючи свої права  діють розрізнено. Якщо ми об’єднаємося і будемо узгоджувати наші дії, тоді їхня ефективність зросте на кілька порядків. Настав час свідомій Громаді самій взяти під контроль усю забудовницьку діяльність в Ірпені. Інакше нас чекає, окрім усіх інших, ще й квартирний колапс. В одному місці не можуть добудувати цілий мікрорайон, в іншому продати набудоване, а ще в інших місцях попри перенаселення й протести громадськості вирубують останні ліси під фундамент планованої висотки. Словом, необхідне термінове й радикальне лікування цієї забудовницької шизофренії.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *