Офіційно прийнято відставку Карплюка, Христюка і Семко

В Ірпені новий в. о. мера та його заступники

Сьогодні вранці на сесії депутати Ірпіньради проголосували за відставку міського голови та двох його заступників. Відтак, раніше оприлюднена в соціальних мережах інформація про відставку Карплюка, Христюка і Семко, була офіційно прийнята голосуванням депутатів.

Офіційно прийнято відставку Карплюка, Христюка і Семко В Ірпені новий в. о. мера та його заступники

На цьому ж засіданні було запропоновано і підтримано депутатською більшістю нових заступників міського голови. Першим замом замість Христюка затвердили вже колишнього депутата від «Нових облич» директора КП «Ірпіньводоканал» Олександра Маркушина. Заступником мера з гуманітарних питань (замість Наталі Семко) затвердили Олену Чернявську – кандидата економічних наук, яка тривалий час працювала в Агенції розвитку Ірпеня. Як розповів Володимир Карплюк, Олена Чернявська – донька депутатки міськради Ольги Олійнич. Проте, її призначення мотивоване не родинними зв’язками, а професійними якостями.

Загалом нинішня сесія офіційно ознаменувала відхід верхівки вже старої влади (хоч вона й продовжує називатися «Новими обличчями»). Розгляд десяти питань куценького порядку денного розтягнули на 40 хвилин. Прощалися довго і пафосно. Вже колишні очільники Ірпеня обнімалися між собою, цілувалися, говорили красиві слова й зізнавалися в коханні одне одному.

Офіційно прийнято відставку Карплюка, Христюка і Семко В Ірпені новий в. о. мера та його заступники Офіційно прийнято відставку Карплюка, Христюка і Семко В Ірпені новий в. о. мера та його заступники

Наприкінець засідання до трибуни вийшов депутат від «Свободи» Сергій Глиняний. Вочевидь, з наміром донести людям свою оцінку діяльності Карплюка і його команди.

Офіційно прийнято відставку Карплюка, Христюка і Семко В Ірпені новий в. о. мера та його заступники

Нижче наводимо повністю неоголошений виступ Сергія Глиняного:

Офіційно прийнято відставку Карплюка, Христюка і Семко В Ірпені новий о .в. мера та його заступники

Прихильники КіНО своїми вигуками й оплесками почали заважати висловити свою думку опозиційному депутату. Коли вщух їхній запал, Карплюк поспішив закрити сесію. Навіть забули оголосити, хто буде виконувати обов’язки міського голови, доки не відбудуться дочасні вибори нового мера Ірпеня. Згідно чинного законодавства тимчасовим в. о. автоматично стає секретар міської ради. У даному випадку – це Анастасія Попсуй.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *