Ораторське мистецтво та профорієнтація студентів

Цікавими лекціями порадувала креативна платформа STUDIO 46 студентів та курсантів Університету державної фіскальної служби України.

Ораторське мистецтво та профорієнтація студентів

У конференц-залі цього навчального закладу тренер з ораторського мистецтва Микола Овчаров розповів присутнім про ази ораторського мистецтва. Лекція була цікавою усім присутнім – і студентам, і викладачам. Часто навіть визнані оратори вдаються до жестів, яких не потрібно було б робити, Наприклад, стискають руки в кулаки, або ж тицяють пальцем. На рівні підсвідомості кулак – це прихована загроза. Висунутий палець – це жест спрямованої загрози. Тож не можна тицяти пальцем ні виступаючи перед публікою, ні навіть виховуючи малу дитину, як це звично роблять багато батьків. Ще багато чого дізналися слухачі про секрети ораторського мистецтва.

Ораторське мистецтво та профорієнтація студентів

Інша лекція стосувалася профорієнтації для студентів від центру кар’єрного розвитку  STUD-POINT. Спікер Володимир Швець поділився секретами комунікації, якої часто бракує молодим людям, які тільки-но розпочинають своє кар’єрне зростання. Виявляється, комунікувати досить таки просто, якщо знайти вірні підходи. Промовець порадив студентам запропонувати десятку керівників фірм співпрацю. Хоча б один, але відгукнеться. Головне, конкретизувати свої пропозиції, а не обмежуватися загальними фразами. Відтак, чимало корисної інформації почули студенти та викладачі на предмет профорієнтації для студентів та вдалого пошуку роботи майбутнім випускникам фіскального університету.

Ораторське мистецтво та профорієнтація студентів

На завершення виступів завідувач кафедри української словесності та культури Наталія Зикун подякувала за змістовні цікаві лекції засновнику і PR-менеджеру STUDIO 46 Анастасії Тимошенко.

До Вашої уваги інші фотомиттєвості лекцій 

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *