Обшуки й демонстрації у фотоілюстраціях

Учорашні події в Ірпені та Бучі можна розцінювати по-різному. (Публікацію «Карплюк у розшуку, у Федорука обшук» читайте ТУТ). Єдине, що можна стверджувати – мало кого залишили байдужими. Як серед прихильників, так і противників мерів сусідніх міст Анатолія Федорука та Володимира Карплюка. (Публікацію «ГПУ: Мерам Ірпеня та Бучі загрожує від 6 років ув’язнення» читайте ТУТ).

Проте, в Ірпені та Бучі якось по-різному відреагували на події, пов’язані з обшуками та вираженням підтримки чи невдоволення гонимим мерам міст.

У Бучі організували цілу демонстрацію з перекриванням доріг прихильники Федорука. Хоча, за свідченням очевидців, туди позвозили людей з усього Приірпіння.

Натомість, в Ірпені навіть цього не було. Місцеві прихильники Карплюка скликали позачергову сесію міськради, на якій прийняли якесь звернення з приводу цих резонансних подій. Ледве назбиравши кворум з 21 депутата. При цьому умисне змінили час проведення «скоропостижної» сесії, перенісши на годину раніше, не попередивши опозиційних Карплюку депутатів та представників громадськості, які пришли пізніше, коли сесія закінчилася. Склалося враження, що прихильника Карплюка злякалися, що опиняться в меншості й не буде одностайного «одобрямсу».

Олександр НАКАЗНЕНКО

Фото Володимира ПАЛАМАРЧУКА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *