Карплюк в екзилі: політична помста чи торжество справедливості?

Інформація про події довкола мера Ірпеня Володимира Карплюка за один день рознеслася по всій Україні і світу. Ситуацію не обговорюють хіба що ледачі. Коментарі прихильників і противників Карплюка заполонили значну частку інформаційного простору.

Звісно, не залишилася осторонь цих подій і «Зорі Приірпіння». Редакції також дістається з обох боків конфліктного протистояння. Відтак, за для об’єктивності «Зоря Приірпіння» надає словом обом сторонам інформаційного протистояння.

Далі пряма мова без правок і коментарів.

Карплюк в екзилі: політична помста чи торжество справедливості?

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк:

 1. Події, які відбуваються в Ірпені – не більше ні менше ніж помста за виграні нами вибори в Коцюбинському. Мені неодноразово передавали «привіти» прикриваючись першими особами держави. Останньою крапкою стало рішення Верховного Суду України, яке підтвердило нашу правову позицію. Не дивлячись на це – вибори в Коцюбинському «через коліно» все одно провели… і програли! Дякую всім тим, хто не здався, хто продовжує боротися з масштабними залишками системи.
 2. Я не боюся обшуків. Я хвилююся за своїх дітей, які не повинні зростати у своєму дворі бачучи «зелених чоловічків» з автоматами.

Всім хто ЗАМОВИВ обшуки:

 1. Ви маєте мандати нардепів і посади в прокуратурі. Я маю за спиною реальні справи з розвитку міста і підтримку мешканців. Побачимо, що і хто переможе.
 2. Ви мене не любите. Вам не має чого мене любити. Я десятки разів (завжди) відмовив вам у виділенні землі, встановленні «ларьків» і збереженні корупційних схем у видачі дозвільної документації містом. Ми змусили десятки підприємств «смотрящих» платити податки і сплачувати пайову участь.
 3. Я готовий до публічного розгляду будь-якого висунутого мені звинувачення. Але оскільки ваші задачі політично вмотивовані – у вас не вистачить на це сміливості.
 4. Не можна не написати… Мені дійсно телефонують десятки правоохоронців. Вони говорять, що ви нікчемні… Що вони вперше за десятки років побачили реальний розвиток на прикладі Ірпеня.. Вас ненавидять і не поважають навіть виконавці ваших задач. Бо вони люди. Живуть (в тому числі і в нашому регіоні) і бачать правду. Яке у вас майбутнє..? Правильно – ніякого!!!

Карплюк в екзилі: політична помста чи торжество справедливості?

Селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина:

Дивилася брифінг ГПУ. Нарешті правоохоронна система змилувалася над громадою, яка веде війну роками і тримає оборону. Обшуки в Карплюка і Федорука. Федорук – вдома. Карплюк втік о 3 ночі – за три години до обшуку. Тобто з-поміж прокурорських є інформатор. Його треба негайно знайти. Але зараз навіть вражає більше не сам факт обшуку, а те, що Карплюк, який поблизу з кумом Федоруком живе не проінформував Федорука.

Я завжди казала всім тим коцюбинцям, які потрапити в тенета «Нових облич»: Вами скористаються, Вам скажуть творити беззаконня – зривати сесії, захоплювати раду, підробляти печатки, плодити псевдосесії і псевдорішення. І от тепер бачимо, хто керував цим театром абсурду – простий боягуз, який не відповідає за те, що від його імені чинили люди.

Мені шкода лише, що я не змогла всіх тих, хто пішов по хибному шляху переконати вчасно. Кожна людина має відповісти перед законом і громадою за свої дії чи бездіяльність. І мені прикро, що той, хто втягнув і пані Главацьку, і пана Назарука і всіх інших депутатів «Нових облич» в свою нечесну гру просто втік, кинувши тих, хто йому вірив. Найгірше для людини тоді, коли вона має тікати з власної громади і тікає навіть, не сказавши команді «До побачення».

Я думала, приклад Януковича навчив людей. Янукович тікав 23 лютого. І це історія для всієї країни, після якої наступив крах «Партії регіонів». 21 липня – втік місцевий диктатор-дерибанник Карплюк. Тепер питання до медіаконсультанта Сандея Аделаджі Петра Щербини, який збурював нашу громаду, зривав вибори: Ви заступник партії «Нових облич». Ви теж кинете своїх просто так?

 

One thought on “Карплюк в екзилі: політична помста чи торжество справедливості?

 1. Такого позору ще николы Ирпинь не мав!
  Живу 45 лет в Ирпене и все нет денег!
  Карплюк сделал столько Сколько ни одна воасть никогда ничего подобного не делала!
  Позор всем кто выгнал мера труженика!
  Город растет Мюда едет много людей
  Надо менять и троить а не ввгонять и садить своих трудеников!
  Весь Народ Ирпеня страшно обуреный что так подло помтупили с Карплюком!
  Пройдите по паркам где люди гоаорчт только Спасибо! И сколько много другого!
  Мтылно должно ьыть тем кто не служит нартду и не живет для народу!
  Карплюк наш Мер!
  Он наш заслуденый Наитднвй мер и Герой Украины!
  Мы с тобой наш друг!
  Спасибо за труд за нас и для нас!
  Храни Вас Госмидь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *