«Нові обличчя» чи «нові граблі»?

На сьогоднішньому засіданні Ірпінського виконкому першим пунктом порядку денного значилося питання «Про виділення коштів на передплату газети «Ірпінський вісник»». Йшлося про те, щоб комунальне видання Ірпіньради за гроші місцевого бюджету передплатити малозабезпеченим верствам населення.

«Нові обличчя» чи «нові граблі»?

У дусі совкових часів «йдучи на зустріч побажанням трудящих» члени виконкому проголосували за те, щоб передплатити «ІВ» 129 особам (інвалідам війни та збройних сил, родинам загиблих в АТО та матерям-героїням), витративши на цю справу 5994 гривні.

При цьому керуючий справами міськвиконкому Максим Плешко висловив пропозицію передплатити (очевидно, малося на увазі за рахунок міського бюджету – ред.) «Ірпінський вісник» усім пенсіонерам. На це міський голова Володимир Карплюк швидко відреагував реплікою, що так можна зробити за особистий рахунок автора такої пропозиції. При цьому мер міста додав, що раніше за рахунок приватних коштів (цікаво – чиїх?) передплачено 180 примірників комунальної газети.

Словом, замість того, аби ці гроші спрямувати на реальну допомогу людям, їх витрачають на пропаганду нинішньої влади, аби в дусі колишнього соцреалізму чи сучасного популізму переконувати народ, як йому гарно живеться за теперішніх дармових передплачувачів «Ірпінського вісника».

Звісно, одна справа приватні кошти – кому що подобається, той те й передплачує – собі чи комусь. Інша річ – витрачання міського бюджету. Можна подумати інваліди, родини загиблих чи багатодітні матері найбільше потребують допомоги у вигляді безплатного отримання комунальної газети. До того ж, слід врахувати, що за рахунок міського бюджету й без того фінансується вся робота КП «Ірпінський вісник» – друк газети, зарплати працівників, приміщення, комунальні послуги і т. ін.

Раніше політику такої благодійної передплати проводили місцеві осередки чергової правлячої партії та депутати в індивідуальному порядку. Нині ж в Ірпені, образно кажучи, правляча партія – це бізнесмени, які намагаються заробити на всьому, де тільки можна. Або ж зекономити за рахунок міського бюджету.

Тільки от нинішні начебто «нові обличчя» не можуть збагнути одну банальну ірпінську закономірність, що спрацьовує впродовж майже вже двох десятиліть: чергова правляча партія, яка найбільш піариться в «Ірпінському віснику» – у підсумку програє на наступних виборах. Щонайменше, на останніх двох виборах міським головою фактично обирали кандидата, який жодного (!) разу не скористався інформаційно-агітаційними послугами «Ірпінського вісника». До речі, нинішній міський голова Володимир Карплюк, як ніхто інший повинен це знати. Але знову ми пересвідчуємося в короткій пам’яті тих, хто приходить до влади, під якою б політичною «вивіскою» вони це не робили.

З цього приводу сам по собі напрошується промовистий анекдот. Доки можна наступати на старі граблі? Купіть нові! Як на мене, він дуже вдало описує сутність нинішнього ірпінського політикуму.

 

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

6 thoughts on “«Нові обличчя» чи «нові граблі»?

  1. Це ж треба, Карпело буде піаритися на виборах, за рахунок лавандосів з бюджету. та це ж форменне паскудство!!! Мало цього, що понабирав журналістів-лакеїв, які обвішавшись фотоапакамареми танцюють чечітку пред ним на кожній сесії, а вже як вислоговуються тет а тет ! Але, невже цю замовну херню в ІВ треба передплачувати за кошти бюджету? Хай би й надалі видав свою підзаборну газетку.

  2. Згодна, газета зангажована Карплюком, очевидно він хоче як і Федорук залишитися надвого в Ірпені в мерському сідалі, щоб із 67 задекларованих кварир збагатитися ще на кілька сотень

  3. Сейчас интернета нету только у пенсионеров 80+. А вообще, такие вопросы даже не обсуждались бы будь там хоть кто-то с чувством собственного достоинства. Бережко-Каминская уже подняла этот вопрос в Фейсбуке. В итоге отозвалась какая-то художница, которая решила продать убогую непродажную картину за 1200 грн и половину отвалить на оплату пенсионерам газеты!

  4. З точки зору простого обиваватея, в місті почалися приємні зрушення, бо той старий пердун нічого не робив. а все тільки собі хапав. Але з іншого боку, ми бачимо, що ці зміни поверхові й декоративні, парканчики Каплюк @ компані, плиточка тієж компанії, все з його виробництв, і все йому в кишеню у прибутки.,Звичайно вірно піддане й приватизоване ІВ напише, що Карпик герой, пора вручати орден “За заслуги” й вдразу всіх ступенів. А ми з кумом, добре розуміємо що за цими декоративними змінами в місті криється велика проблема- Карпик продає авнсом землі, якими має оббзавестись Ірпінь за новим Генпланом, Кажуть вже продавно майже все, хай би на писав ІВ, скільки ще лишилося, й наскільки забудовуватиметься місто, і чи вистачить неа всіх води. Чому не думать про нові робочі міста, а дбають тільки про інтереси забудовників бо це стопудові надприбутки, й Карпик сам з цього клану, і йому пофіг, що буде після ньог,о ве в Бучі, а Ірпінь для нього полігон для сколочування наступних капіталів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *