«Фуршет» змінить графік роботи та перевірить холодильник

Це було одним з питань порядку денного сьогоднішнього засідання виконкому Ірпіньради.  Дирекція цього маркету, розташовано в Ірпені по вул. Ленінградській, 6-а, вийшла з проханням дозволити новий графік роботи «Фуршету» з 8-ї до 23-ї години в літній період. Члени виконкому підтримали цю пропозицію з умовою забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

«Фуршет» змінить графік роботи та перевірить холодильник

Проте, найцікавішим виявилося обговорення цього питання. Депутат від округу №3, де розташований «Фуршет», Андрій Страховський висловив пропозицію зобов’язати цей магазин пофарбувати фасад, оскільки він у такому стані, що за словами депутата, там доречно хіба що дописати слово «путін».

Також згадали про холодильник у «Фуршеті», який, хто не знає, розташований на першому поверсі висотного багатоквартирного будинку. Принагідно міський голова Володимир Карплюк згадав легендарну мешканку цього будинку Луїзу Миколаївну. «Напевно, я вже п’ятий міський голова, якому вона розказує цю історію, і вже зі мною й не балакає», – зазначив мер Ірпеня, запропонувавши реально вивчити ситуацію й однозначно розібратися: їй так здається чи справді є якась вібрація?  Як вже відомо багатьом жителям Ірпеня, Луїза Миколаївна нарікаю на вібрацію від роботи холодильника «Фуршету», яку вона начебто відчуває у своїй квартирі на шостому поверсі. Відтак, Володимир Карплюк запропонував створити комісію з фахівців чи запросити незалежну експертизу, аби раз і на завжди розібратися з цим питанням.

«Фуршет» змінить графік роботи та перевірить холодильник

Члени виконкому зауважили, що такий висновок могла б дати санепідемстанція. На це доповідач з цього питання начальник відділу економіки Світлана Демченко зауважила, що санепідемстанція вже приїздила з перевіркою, але в той час холодильник виявлявся вимкненим. Словом, в обговоренні члени виконкому дійшли думки щодо необхідності перевірити вібрацію при увімкненому холодильнику.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Публікацію про передплату “Ірпінського вісника” за рахунок бюджету читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *