Нова книга про Івана Піддубного доносить правду про славетного богатиря

Учасник битви за Ірпінь Сергій Мартинюк презентував книгу від нащадка родоводу легендарного богатиря Івана Піддубного Сергія Смаглюка легенді сучасності, Герою України генералу-майору Ігорю Гордійчуку (позивний «Сумрак»).

Нова книга про Івана Піддубного доносить правду про славетного богатиря

Його військова біографія ніби спеціально створена, щоб слугувати взірцем стійкості та вірності військовому обов’язку для майбутніх захисників Вітчизни. Він зі своїми бійцями до останнього утримував легендарну висоту на Савур-Могилі в 2014 році, йшов на прорив під Іловайськом, де отримав поранення. Після лікування очолює Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна вже півтора року.

23 лютого, в переддень річниці вторгнення рашистів в Україну, відбулась знакова презентація книги ліцеїстам закладу в форматі літературно-мистецьких зустрічей Сергія Мартинюка «Я українець і маю розум переможця», в якій взяли участь письменники Сергій Мартинюк, співавтор книги Валентин Собчук, нащадок родоводу Піддубних Сергій Смаглюк.

В усі епохи Україна славилася богатирями, але ніколи не хизувалася своєю силою, а навпаки завжди захищала від агресії інших. Навіть на відомій картині Васнєцова «Три богатирі», яку він створював 20 років – наші предки. Але московія постійно переінкашувала справжню історію, записуючи наших героїв до свого пантеону. Книга «Піддубний. Перемоги й непрощена любов до України» – один із кроків до повернення вкраденої історії України та продовження творення її новітніх сторінок.

 Агнешка НОВАК

Юля СВІЧКОГАС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *