Незважаючи на висловлювання Маска продажі Tesla в Україні зросли (+ статистика)

Близько двох місяців тому американський мільярдер Ілон Маск, м’яко кажучи, здивував українців своїми публічними висловлюваннями. У зв’язку з чим у багатьох читачів сайту «Зоря Приірпіння», прихильників електромобілізації, виникло резонне запитання: яким чином висловлювання засновника вплинули на продажі його брендового авто в Україні?

Як виявилося, не відбулося спаду. Навпаки, продажі Tesla в Україні у жовтні-листопаді тільки зросли (загалом, варто зазначити, що продажі електромобілів в Україні зараз на підйомі).

Незважаючи на висловлювання Маска продажі Tesla в Україні зросли (+ статистика)

Статистику продажів е-мобілів марки Tesla оприлюднила Марина Китіна:

Вересень – 197 авто

Жовтень – 258 авто

Листопад – 264 авто

Незважаючи на висловлювання Маска продажі Tesla в Україні зросли (+ статистика) Незважаючи на висловлювання Маска продажі Tesla в Україні зросли (+ статистика)

 

Дана інформація викликала досить жваве обговорення з різноманітними пропозиціями. Від зміни керівника компанії Tesla до українського інтерфейсу і нашої вітчизняної розробки, якій би позаздрив Маск.

Незважаючи на висловлювання Маска продажі Tesla в Україні зросли (+ статистика)

Думаю, що це тільки початок дискусій на дану тему. Очевидно одне – конкуренти Tesla по електромобілізації України не скористалися такою зручною нагодою перехопити ініціативу. Але це вже питання до їхнього менеджменту.

Інші справа, що в електромобільній статистиці України «крута» Tesla традиційно посідає другу позицію після «бюджетного» Nissan Leaf. Він з багатьох міркувань видається більш практичним за багатьох е-мобілів. Зокрема, своєю, нині так актуальною для українців, функцією двонаправленої зарядки акумулятора (детальніше читайте про неї у публікації: «Павербанк на колесах: е-мобілі, що можуть живити будинок при відключеннях електрики»). Зважаючи на цю обставину, Маску для завоювання лідерських позицій на українському ринку доведеться щось змінити: або свої політичні погляди, або принцип дії акумулятора Tesla.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *