Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці

Шановні колеги! 26 червня 2018 року з 9:30 до 17:00 запрошуємо приєднатись у режимі он-лайн до ІІ загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці».

Представники судової влади, іноземні експерти, журналісти та редактори провідних ЗМІ України обміняються думками, ідеями, пропозиціями про те, як комунікацію між судами та медіа зробити максимально ефективною для обох сторін.

Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці

Учасники форуму поділяться думками з приводу розширення можливостей співпраці судів та медіа, обговорять канадський досвід взаємодії судів зі ЗМІ на прикладі провінції Нова Шотландія (Канада), напрями вирішення проблеми права на відповідь у ЗМІ, протидії маніпулятивним технологіям при висвітленні судових процесів тощо.

З детальною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням

Онлайн-трансляція – за цим посиланням: http://onlineinyou.com.ua/forum_260618/

Серед спікерів форуму: Ігор Бенедисюк, Голова Вищої ради правосуддя, Олександр Мартиненко, Генеральний директор агентства «Інтерфакс-Україна», Олена Кібенко, суддя Верховного Суду, керівник робочої групи Верховного Суду з питань менеджменту та комунікацій, Наталія Богацька, голова Одеського апеляційного господарського суду, Оксана Лисенко, начальник управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності секретаріату ВРП, керівник Прес-центру судової влади України, Єгор Желтухін, головний редактор «Юридичної газети», Роман Головенко, керівник юридичного відділу Інституту масової інформації, Євген Гордейчик, головний редактор журналу «Фокус», Андрій Куликов, Голова правління ГО «Громадське радіо», Алла Лазарєва, власний кореспондент Українського тижня у Франції (м.Париж), Лілія Дроздик, керівник відділу комунікації та адвокації Центру демократії та верховенства права, Світлана Остапа, заступниця шеф-редактора порталу «Детектор медіа», Андрій Козлов, член Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Юлія Джепа, суддя-спікер господарського суду Сумської області, Анна Маляр, кандидат юридичних наук, юрист-кримінолог, викладач Національної школи суддів України  та інші.

Форум було засновано у 2017 році за участі Вищої ради правосуддя, Верховного Суду, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Ради суддів України, Державної судової адміністрації України, Національної школи суддів України, Центру демократії та верховенства права, ГО «Детектор медіа», Інституту масової інформації, Національної спілки журналістів України та проводиться за підтримки Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи.

Відповідно до резолюції Першого загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього», який пройшов 22 травня 2017 року, учасники заходу домовилися у подальшому спільно діяти задля задоволення громадського інтересу у суспільно важливій інформації про діяльність судової системи, налагодження конструктивного діалогу між судами, ЗМІ та громадськістю. Учасники форуму досягли згоди проводити спільні заходи суддів і журналістів, оприлюднювати інформацію стосовно результатів розгляду судових справ, а також практикувати інтерв’ювання суддів-спікерів з певних питань, вирішувати проблеми, що виникатимуть у ході здійснення журналістської діяльності у спілкуванні з суддями, шляхом переговорів, проведення консультативних зустрічей журналістів і суддів тощо.

Генеральні інформаційні партнери форуму:  «Юридична газета» та Агентство «Інтерфакс-Україна».

З детальною програмою заходу можна ознайомитися за посиланням

Онлайн-трансляція – за посиланням: http://onlineinyou.com.ua/forum_260618/

Для акредитація ЗМІ слід заповнити форму: https://is.gd/4BsZKS

Через обмежену кількість місць для участі 26 червня 2018 року в роботі Другого загальнонаціонального форуму «Незалежні суди та вільні ЗМІ: розширення можливостей співпраці» у м. Києві та значний інтерес до форуму за сприяння Державної судової адміністрації України організовано проведення того самого дня регіональних форумів у всіх обласних центрах України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *