Небайдужі люди прибирали у Будинку творчості композиторів, що у Ворзелі

У неділю відбулося прибирання занедбаного корпусу ворзельського  Будинку творчості композиторів. У цей нелегкий для Спілки композиторів України час, знайшлися небайдужі люди, які організували прибирання в історичних корпусах, де творили такі видатні постаті: Костянтин Данькевич, Георгій Майборода, Андрій Штогаренко, Олександр Білаш, Євген Станкович і багато інших.

Всiм дякую за гарне та продуктивне прибирання БТК у Ворзелi!

Опубліковано Юлією Полянською Неділя, 6 жовтня 2019 р.

«Десять роботящих рук, три години часу – і другий та частково перший поверх корпусу прибраний від наслідків погромів та всілякого бруду, який роками тут залишали істоти далекі від усвідомлення історико-культурного значення музичної мекки України», – говорить учасниця прибирання, громадська активістка, правнучка першого директора Будинку творчості композиторів Якова Березовського – Юлія Полянська.

Небайдужі люди прибирали у Будинку творчості композиторів, що у Ворзелі

«Дякую всім, хто прийшов допомагати прибрати в цьому історичному місці, – говорить депутатка Ворзельської селищної ради від цього округу Марина Христюк. – Добре, коли є люди, небайдужі до того, що робиться в нашому селищі. Адже ще вистачить роботи з подальшого прибирання приміщень  Будинку творчості композиторів. Для початку краще цей корпус огородити, бо там багато ям і всілякого мотлоху. Також є прохання до комунальних служб допомогти вивезти назбиране сміття, яке також і залишилося в мішках на території корпусу».

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *