Навчитись керувати часом

Тайм-менеджмент розглядають як інструмент підвищення ефективності праці, кінцевою метою якого є ? допомогти нам у досягненні життєвих цілей та реалізувати свій потенціал. Людина, яка не може досягти поставлених цілей чи сформулювати їх для себе, постійно перебуває в кризовому стані, який супроводжується негативними переживаннями, такими, як розчарування, роздратування, тривога, відчай та ін.

Тайм-менеджмент допоможе як керівнику підприємства, так і домогосподарці скеровувати свій робочий час найбільш продуктивно, приймати рішення, правильно розпоряджатись “вільним” часом, розставляти пріоритети в роботі і в житті та, зрештою, вималювати шлях досягання цілей. І… ВСТИГНУТИ!

Навчитись керувати часомНа тренінгу, що пройде в цю суботу (4 квітня) ви отримаєте чіткі інструменти планування свого робочого і особистого часу, навчитеся зменшувати втрати часу на марні зусилля та більше часу приділяти собі і близьким. Ви підвищите особисту продуктивність мінімум на 50%

ВХІД: 35 грн. (у вартість входить чай, кава, печиво, wi-fi та нові корисні знання)

Місце проведення: вільний простір ART HOUSE м.Ірпінь, вул.Соборна, 137, 2-й поверх (навпроти парку З.Алієвої).

Спікер: Володимир Цанков

В свої 27 років Володимир став експертом в сфері фінансів, особистої ефективності та створення бізнесу. Побудував з нуля 12 бізнес-проектів. Є ліцензованим банком ЄС спеціалістом у сфері консалтингу. Провів більше 10 000 годин коучинг-сесiй та майстер-класів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *