Найстарший депутат Приірпіння відсвяткував ювілей

Привітати Василя Серафимовича Пікулика з поважним ювілеєм приїхали його колеги та друзі, серед них і ті, з якими він навчався ще в студентські роки та служив у війську. Незважаючи на вік, він і досі в «строю» і є найстаршим депутатом Ірпінської міської ради. Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк у своєму вітальному слові зауважив, що мудрості ювіляра треба постійно вчитися. Серед розмаїття  поздоровлень, що прозвучали на адресу ювіляра, міський голова Бучі Анатолій Федорук, який є президентом Київського регіонального відділення Асоціації міст України наголосив наступне:

Найстарший депутат Приірпіння відсвяткував ювілей

«Таку активну особистість, як Василь Серафимович важко з ким порівняти в північно-західному регіоні Київської області. Він видатна постать нашого краю, з його іменем пов’язаний розвиток населених пунктів Приірпіння, формування певних шкіл і традицій в культурі й спорті. Незважаючи на вік, він не живе сьогоднішнім днем, а творить майбутнє власним прикладом та спонукає інших. Особливо знаковим епізодом є його небайдужість до долі переселенців з Луганської області. Мені особливо приємно, що він очолює клуб Київського регіонального відділення Асоціації міст України. Скільки цікавих і пізнавальних зустрічей проведено за його участі, де досвід старшого покоління очільників міст і селищ Київщини став своєрідною скарбницею, з якої можна почерпнути багато цінного для прийняття тих чи інших важливих рішень. Саме завдяки активній діяльності Василя Серафимовича ця скарбниця постійно поповнюється, адже колишніх мерів не буває.

Найстарший депутат Приірпіння відсвяткував ювілей

Я радий, що мене звела доля з ним, що маю можливість повчитися в нього неперевершеного життєвого оптимізму та життєвої мудрості».

Радник міського голови Микола Головкевич, який багато років був першим заступником міського голови Ірпеня, вітаючи ювіляра зауважив:

«Я вже багато троків знаю Василя Серафимовича, і не тільки, як друга, а й керівника, адже коли був першим заступником міського голови, то не раз доводилося з ним вирішувати ті чи інші господарські питання. Йому можна по доброму позаздрити, що він має стільки інтересів, і за що не візьметься, в нього виходить, навіть якщо це зовсім нова галузь, як от будівництво, бо талановита людина — талановита в усьому.

Найстарший депутат Приірпіння відсвяткував ювілей

Мені приємно, що будівельна компанія, де він працює, будує на совість, дотримуючись не тільки сучасного архітектурного стилю, а якості та будівельних норм. Не можна не згадати й за багато благодійних справ на благо міста та його жителів. Це і виділення квартир багатодітним родинам і в фонд міста. З ініціативи ювіляра фінансувалося багато суспільно важливих проектів. Знаю, що сьогодні в нього багато перспективних планів, тож нехай вони здійснюються, а ювіляру — многії літа та успіхів!».

 Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *